Kolejne gry Ubisoft pojawiają się na Steam. Przoduje im Far Cry 6

Steam dostanie kolejne gry od Ubisoftu. Far Cry 6 na liście
Newsy PC

Far Cry 6 to kolejna wielka gra francuskiego wydawcy, które niebawem dołączy do katalogu na Steam. To jednak nie koniec nowości dla fanów platformy.

Od początku 2023 roku Ubisoft powoli wraca na Steam. Nie akompaniują im przy tym fanfary, bo wszystko dokonuje się powoli i systematycznie. Od pewnego czasu gracze lubujący się w platformie Valve mogą cieszyć się z m.in. Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint i The Division 2. Teraz ta oferta powiększa o kolejne pozycje, w tym reprezentanta serii Far Cry.

W najbliższych miesiącach będziemy mogli zagrać na Steam w Far Cry 6, Riders Republic, Rainbow Six Extraction oraz Monopoly Madness. Nie ma więc mowy o jakiś gigantycznych hiciorach (z wyjątkiem FC6, rzecz jasna). Mimo wszystko to dobra wiadomość dla graczy, którzy lubią mieć wybór. Każda z tych gier dostępna jest na platformie Ubisoft Store. Przed laty wydawca podpisał również umowę z wyłączność z Epic Games Store, ale wygląda na to, że już się ona skończyła i nie została przedłużona.

Pierwszą “nowością”, która zmierza na Steam, jest FC6. Gra ma być dostępna od 11 maja, więc każdy zainteresowany, kto wcześniej omijał produkcję ze względu na dostępność, będzie mógł ją niedługo kupić. Nie wiemy jednak, które edycja się pojawią. Stawiam jednak na to, że możemy spodziewać się również tego najbardziej kontrowersyjnego wydania.

Nawiasem wspomnę, że Ubi dogadało się także z Microsoftem w sprawie swojej subskrypcji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie