Far Cry 6 za darmo na PlayStation, PC i Xbox do wypróbowania. Można pobierać

Far Cry 6 broń
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft ogłasza darmowy weekend z grą Far Cry 6. Choć rozpocznie się on jutro, producent już teraz udostępnił plik do wcześniejszego pobrania.

Szykuje się weekend z FC6. Ubisoft informuje, że darmowe granie będzie możliwe na komputerach PC, oraz konsolach PS5. PlayStation 4, Xbox Series oraz Xbox One.

Far Cry 6 za darmo na weekend. Szczegóły

Udaj się do mrocznego świata współczesnej rewolucji partyzanckiej, której celem jest wyzwolenie narodu od dyktatora i jego syna – takim zdaniem deweloper zachęca do wypróbowania tytułu.

Kto jest chętny, może grać za darmo w pełną wersję FC6 od godz. 17:00 dnia 16 lutego do godz. 17:00 dnia 20 lutego. To naprawdę sporo czasu, by wyrobić sobie zdanie o szóstej odsłonie Far Cry. Ubisoft podkreśla, że kiedy darmowy weekend dobiegnie końca, nasze postępy zostaną przeniesione do gry właściwej, jeśli zdecydujemy się na zakup.

Deweloper zaznacza też, że już teraz można rozpoczynać pobieranie plików, by móc grać, jak tylko ruszą serwery. Oto link do oficjalnej strony tytułu, na której wybierzesz swój sprzęt i zaczniesz pobieranie:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie