Xbox Game Pass z wielką grą. To hit od Ubisoftu dostępny już dziś

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Już dziś do usługi Xbox Game Pass trafiła nowa gra. Może nie jest to hit z ocenami na poziomie 9 na 10, ale naprawdę przyzwoita strzelanka. O jaki tytuł chodzi? Na pewno wiecie — to ciekawy FPS ze stajni Ubisoftu z 2021 roku. Jest w nim eksploracja, sporo wybuchów i walka z jednym takim szaleńcem…

Xbox Game Pass z nową grą

Xbox Game Pass został wzbogacony o nowy tytuł, który jest dostępny już od dziś. To Far Cry 6, czyli strzelanka pierwszej próby autorstwa Ubisoftu. Obecnie najnowsza odsłona zasłużonej serii pozwala po raz kolejny wcielić się w członka ruchu oporu (lub członkinię), któremu niestraszna jest walka z władzą. A ta jest uosabiana przez samego Antona Castillo, w którego wcielił się Giancarlo Esposito. Znacie go m.in. z Breaking Bad.

Czy warto pobrać grę na dysk swojej konsoli? Zdecydowanie. Chociaż odbiór tytułu nie wiązał się z wielką ekscytacją, to jest to w dalszym ciągu bardzo rzetelnie przygotowana strzelanka z otwartym światem. Oczywiście w stylu Ubisoftu, zatem albo bardzo się wam spodoba, lub nie będziecie w stanie grać dalej po 10 godzinach.

Samo ukończenie tytułu zajmie nieco ponad 20 godzin, w tym czasie zwiedzicie naprawdę ładnie zaprojektowane lokacje. Podróżowanie odbywać się może na wiele sposobów, a jak to w serii bywa, nie zabraknie też szalonych wyczynów i misji, które często kończą się epickimi wybuchami i masowymi strzelaninami. Choćby dla grafiki i widoków warto — świat gry został naprawdę dobrze wykonany.

Oryginalna premiera gry miała miejsce pod koniec 2021 roku. Tytuł wyszedł na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie