Festiwal drogich kolekcjonerek trwa nadal. Tym razem Far Cry 5 i ponad 750 zł za…

Co przygotował Ubisoft dla graczy, którzy chcą zdobyć wyjątkowe edycje nowej części Far Cry?

Podczas targów E3 firma Ubisoft ujawniła zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich Far Cry 5, która to gra została oficjanie zapowiedziana w zeszłym miesiącu. Far Cry 5 w polskiej wersji językowej (napisy) swoją premierę będzie mieć 27 lutego 2018 roku na PlayStation 4 Pro, PlayStation 4, Xbox One X, Xbox One oraz komputerach PC.

The Hope County, Montana Collector’s Case – edycja ta jest dostępna wyłącznie w Ubisoft Store. Cena w przypadku konsol – 180 euro (około 750 zł), na PC o 10 euro taniej. To wydanie zostało stworzone dla wszystkich fanów, którzy chcą się zanurzyć w kultowej amerykańskiej scenerii Hope County w Montanie. Ta luksusowa edycja zawiera wysokiej jakości przedmioty do kolekcjonowania, a także zwiększa radość z gry dzięki dodatkowej zawartości cyfrowej. W skład tego specjalnego wydania wchodzą:

 • Far Cry 5 Gold Edition.
 • Szerokia na 45 cm, szczegółowo wykonana replika trofeum z czaszki jelenia oddająca ducha gry Far Cry.
 • Steelbook.
 • Dwustronna mapa turystyczna Hope County.
 • Oryginalna ścieżka dźwiękowa gry.
Far Cry 5 - The Hope County, Montana Collector’s Case
Far Cry 5 – The Hope County, Montana Collector’s Case

Aby pogłębić doświadczenia graczy, edycja kolekcjonerska The Hope County, Montana Collector’s Case zawiera dostęp do karnetu sezonowego Far Cry 5 z dodatkowymi historiami, zawartością i wyposażeniem, a także cyfrowego pakietu deluxe z bonusowymi pojazdami, broniami i strojami.

The Father Collector’s Edition, dostępna w wybranych sklepach, która skupia się na głównym złoczyńcy z gry Far Cry 5. W Ubisoft Store płacimy za takie wydanie 120 euro, czyli około 500 zł. Wersja PC jest o 10 euro tańsza.

Joseph Seed, znany jako „ojciec”, jest przywódcą sekty Brama Edenu, która prześladuje społeczność Hope County. To jego figurka jest kluczowym elementem zestawu. W skład The Father Collector’s Edition wchodzą:

 • Standardowa edycja Far Cry 5.
 • Wysokiej jakości figurka Josepha Seeda stojącego przed witrażem (31,3 cm).
 • Pudełko kolekcjonerskie z ekskluzywnymi grafikami rodziny Seedów.
 • Steelbook.
 • Dwustronna mapa turystyczna Hope County.
 • Oryginalna ścieżka dźwiękowa gry.

Dodatkowo, ta wersja edycji kolekcjonerskiej zawiera również cyfrową zawartość deluxe Far Cry 5.

Far Cry 5 – The Father Collector’s Edition

Far Cry 5, którego akcja po raz pierwszy rozgrywa się w Ameryce, daje graczom całkowitą wolność przemierzania, z pozoru spokojnego, hrabstwa Hope w stanie Montana. Gracze wcielą się w rolę nowego zastępcy szeryfa w mieście. Już wkrótce po przybyciu na miejsce dowiedzą się, że ich pojawienie się przyśpieszyło planowany przez wiele lat atak fanatycznej sekty zwanej Bramą Edenu. W jego efekcie kult w brutalny sposób przejmuje władzę nad całym regionem. Oblegani przez wroga i odcięci od reszty świata gracze połączą siły z mieszkańcami Hope County, by następnie stworzyć ruch oporu.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.