Far Cry 5 nowy dodatek. Znamy datę premiery

Czas na trochę nowości.

Ubisoft właśnie ogłosiła, że w najnowszy dodatek do gry Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie, będzie można zagrać 17 lipca na PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC. W drugim rozszerzeniu fabularnym gracze wyruszą na planetę Mars jako Nick Rye i zlikwidują kosmiczne pajęczaki. DLC Uwięzieni na Marsie można kupić jako osobny dodatek za 49,99 zł lub w ramach przepustki sezonowej Far Cry 5 za 119,99 zł.

Akcja Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie ma miejsce z dala od Hope County. Gracze udadzą się wprost na czerwoną planetę. Nick Rye i Hurk teleportują się na wrogiego Marsa i spróbują przywrócić zasilanie ANNE – futurystycznej SI, będącej ostatnią linią obrony ludzkości. Nowa przygoda da też dostęp do wymyślngo arsenału kosmicznej broni, w tym do Piekielnika i Morfinatora. Pojawią się też nowe sposoby na przemieszczanie się – kosmiczne dysze. Przyszłość ludzkości znajduje się w rękach najbardziej zwariowanych najemników znanych w podstawowej wersji Far Cry 5. Czas zmiażdżyć kilka robali!

Wszyscy gracze w Far Cry 5 zyskają dostęp do materiałów związanych z nowym dodatkiem w salonie gier Far Cry – dostępne są one już dziś. Budowniczowie map będą mogli zintegrować te materiały z obecnymi kreacjami albo stworzyć zupełnie nowe, oparte o motywy science-fiction. Wszystkie przyszłe DLC także będą zawierały materiały tematyczne, które zostaną dodane do salonu gier Far Cry bez dodatkowych kosztów.

Popremierowe przygody w Far Cry 5 będą kontynuowane w ostatnim DLC – Martwe Żywe Zombie, które zostanie wydane w sierpniu 2018 r. Dodatkowe materiały dadzą budowniczym map więcej narzędzi do tworzenia niepowtarzalnych wrażeń w salonie gier Far Cry. Wszystkie DLC są dostępne w ramach przepustki sezonowej albo do zakupu osobno, a nowe materiały do salonu gier Far Cry będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich graczy.

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: