Far Cry 5 – loot boxy, mikropłatności, ustawienia graficzne PC i gameplay

Far Cry 5 to niewątpliwie jedna z najbardziej gorących premier marca. Jeśli czekacie na powrót słynnej serii, mamy dla Was garść ciekawych wiadomości oraz nowy gameplay.

Pod koniec obecnego miesiąca (27 marca) posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli zasiąść przy oczekiwanym Far Cry 5. Na szczęście zabawa nie będzie wypełniona loot boxami, gdyż jak zaznacza serwis PCGamer, skrzynek ze zrzutami w Far Cry 5 po prostu nie będzie. Będą za to… mikropłatności.

Far Cry 5 bez loot boxów, ale z mikropłatnościami

Wspomniany portal podkreśla, że mikropłatności w Far Cry 5 mają dotyczyć tylko elementów kosmetycznych oraz pozwolą nam zaoszczędzić czas. To drugie oznacza, że zapewne będziemy mogli kupić za kasę przedmioty, które normalnie otrzymamy w grze, tyle że po dłuższym grindowaniu.

PCGamer podkreśla, że przemierzając świat Far Cry 5 natkniemy się na Sztabki Srebra, za które gracze nabędą prestiżowe bronie, pojazdy, ubrania i skórki. Jak można się spodziewać, sztabki kupimy również za prawdziwe pieniądze poprzez sklep w grze.

Far Cry 5 – grafika, ustawienia, płynność

Dzięki PCGamer mamy wgląd również w ustawienia graficzne Far Cry 5 w wersji PC. Tutaj widać, co konkretnie Ubisoft pozwoli nam pozmieniać, by dopasować płynność gry do posiadanego komputera. Jeśli nie wiecie jeszcze, jakie są wymagania sprzętowe Far Cry 5, szczegółowe specyfikacje znajdziecie w tej wiadomości.

Far Cry 5 – gameplay z kampanii

Na koniece pół godziny rozgrywki z pecetowej wersji Far Cry 5!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.