Poznajcie “tych złych” z nadchodzącego Far Cry 5

Ubisoft przedstawił już tych dobrych bohaterów z Far Cry 5, więc teraz pora na drugą stronę medalu. Kim są wyznawcy Bram Edenu, któremu przewodzi Ojciec? Sami się przekonajcie.

Do premiery Far Cry 5 wiele czasu nie zostało – tytuł wyląduje 27 marca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Według zapewnień Ubisoftu, Far Cry 5 da graczom możliwość skorzystania z najbardziej rozbudowanej możliwości modyfikacji broni oraz największej liczby pojazdów w całej serii Far Cry. Tradycyjnie, będzie też można zwiedzać ogromne tereny, tym razem w Hope Country, w stanie Montana – krainie ludzi wolnych i dzielnych, ale i kolebce fanatycznego kultu Bramy Edenu. Dzisiaj możemy spojrzeć na kilka postaci, które należą do wspomnianego kultu. Oprócz Ojca, poniżej zobaczycie charakterystyki Jacoba, Johna oraz młodziutkiej Faith.

Nie zabrakło też gameplay’u z Far Cry 5, który również skupia się na kilku postaciach z gry.

Far Cry 5 – Ojciec i rodzina Bram Edenu

Na czele szczęśliwej rodzinki kultystów stoi Joseph Seed – Ojciec. Jacob jest z kolei werbownikiem kultu i doświadczonym strzelcem. Jako najstarszy z Seedów dba o bezpieczeństwo Projektu Bram Edenu.

John Seed – Inkwizytor – wykorzystuje zastraszanie, wiarę i przemoc, by zdobyć dla kultu wszystko, co niezbędne, łącznie z ludźmi i ich dobytkiem. Jest jeszcze Faith Seed – każdy, kto ulegnie czarowi Faith, przepadnie. Faith jest głosem Josepha i pełni funkcję boskiego narzędzia chaosu, który utrzymuje wiernych w stanie błogości.
Nowy gameplay

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.