Jest konkret! Data premiery, szczegóły i trailer. Duża nowość w słynnej serii od Ubisoftu

Karty wyłożone na stół.

Ubisoft ujawnił właśnie gorące szczegóły na temat Far Cry 5. Data premiery została ustalona na 27 lutego 2018 roku, zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Mogliśmy już zobaczyć pierwszą grafikę z gry (w nagłówku newsa) i tak jak przewidywaliśmy, prezentuje ona głównego antagonistę, z którym przyjdzie nam walczyć. A będzie nim przywódca ultraprawicowej i niebezpiecznej grupy zwanej Bramą Edenu. Akcja Far Cry 5 rozegra się w fikcyjnym hrabstwie Hope County w stanie Montana, gdzie nasz bohater/bohaterka przyjeżdża jako szeryf, by aresztować wspomnianego bossa – Josepha Seeda.

Tutaj ciekawostka – sami określimy, czy chcemy zagrać w Far Cry 5 mężczyzną, czy też kobietą. Wybierzemy nawet kolor skóry naszego bohatera. Kolejną nowością w serii, której jeszcze nie było, będzie możliwość pilotowania samolotu.

Ubisoft zapewnia, że mamy do czynienia z największym Far Cry w historii serii, gdzie czeka na nas otwarty świat, dowolność w kolejności wykonywania misji, możliwość kooperacji dla dwóch graczy czy edytor map.

Far Cry 5

Poniżej zobaczycie zwiastun na silniku gry oraz filmiki skupiające się na konkretnych postaciach, jakie zobaczymy podczas rozgrywki:
Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: