Far Cry 4 już ozłocone. Nowe screeny, zwiastun i szczegóły trybu multiplayer

Zasady wieloosobowej rywalizacji pokazano na świeżutkim trailerze tytułu.

Panowie z Ubisoftu poinformowali, że Far Cry 4 otrzymało złoty status. Oznacza to, że prace nad grą dobiegły końca i nic nie zagraża premierze, która nastąpi 20 listopada tego roku. Przypominamy, że tytuł wyjdzie na PC oraz konsole: PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.


Producenci wypuścili również zwiastun Far Cry 4, tłumaczący zawiłości sieciowej rywalizacji. Gracze przystąpią do jednego z dwóch zespołów. Pierwszym są Rakszasowie, czyli mieszkańcy dżungli, którzy panują nad mocą teleportacji, potrafią jeździć na słoniach oraz wzywać do pomocy dzikie zwierzęta. Jeśli wybierzecie tę grupę, do dyspozycji dostaniecie broń białą, np. łuk i strzały z rojem os.

Ich przeciwnikami będzie zespół Złoty Szlak. Tutaj wykorzystamy karabiny, materiały wybuchowe, pojazdy oraz inne możliwości, które oferuje współczesna technologia.

Wspomniane grupy stoczą walkę w kilku trybach, w meczach 5 vs 5 graczy. W dniu premiery Far Cry 4 dostaniemy dziesięć aren do wyboru. Według twórców jeden mecz trwa około 20 minut.

Pierwszy rodzaj starć nazwano Strażnica. To klasyczna walka o kontrolę nad kilkoma punktami kontrolnymi. W trybie Propaganda jeden zespół musi zniszczyć wyznaczone cele. Przeciwnicy oczywiście zawzięcie ich bronią. Trzecim trybem jest Maska Demona. Tutaj musimy przejąć wspomniany przedmiot i nie dopuścić, by wpadł w ręce wrogiej drużyny.

Screeny z trybu multi w rozdzielczości 1080p

Far Cry 4 – nowy zwiastun przedstawia tryb sieciowy

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Kamil

    gra wygląda bardzo przyjemnie ale boje się ze ci ludzie (co znikaja itp jakies niby mocy czy cos) zepsują gre oby nie bo mi to jakos tak fajnie nei wyglada jak na far cry wolałbym jakby byl nadal realistyczny (pomijajac 1 )

3 Shares
Share3
+1
Tweet