Far Cry 4 oraz Far Cry 3 Classic Edition na PS4 po 49,99 zł

0 komentarzy

Chętni do nadrabiania zaległości z serią Far Cry? Jeden ze sklepów oferuje teraz czwartą oraz trzecią odsłonę w promocyjnej cenie.

Media Markt proponuje obecnie Far Cry 4 oraz Far Cry 3 Classic Edition w wersji na PlayStation 4 po 49,99 zł. Chętni na zakupy znajda poniżej linki do ofert, a my przypominamy, że Far Cry 4 zostało wydane w 2014 roku i zebrało porządne noty od recenzentów. Średnia z ponad 80 ocen na Metacritic to 85/100Far Cry 3 Classic Edition pojawiło się natomiast na obecnej generacji konsol w zeszłym roku i zawiera tryb fabularny dla jednego gracza znany z Far Cry 3. Pozwoli on weteranom serii i nowym graczom wrócić na Rook Island i zmierzyć się z jednym z najbardziej zwariowanych złoczyńców w historii serii, Vaasem, w którego wcielił się Michael Mando. Jako Jason Brody, gracze mogą ponownie odkryć tropikalną wyspę, aby odnaleźć i ocalić swoich przetrzymywanych w niewoli przyjaciół.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się