Far Cry 4 oraz Far Cry 3 Classic Edition na PS4 po 49,99 zł

Far Cry 4 oraz Far Cry 3 Classic Edition na PS4 po 49,99 zł
Newsy PS4

Chętni do nadrabiania zaległości z serią Far Cry? Jeden ze sklepów oferuje teraz czwartą oraz trzecią odsłonę w promocyjnej cenie.

Media Markt proponuje obecnie Far Cry 4 oraz Far Cry 3 Classic Edition w wersji na PlayStation 4 po 49,99 zł. Chętni na zakupy znajda poniżej linki do ofert, a my przypominamy, że Far Cry 4 zostało wydane w 2014 roku i zebrało porządne noty od recenzentów. Średnia z ponad 80 ocen na Metacritic to 85/100Far Cry 3 Classic Edition pojawiło się natomiast na obecnej generacji konsol w zeszłym roku i zawiera tryb fabularny dla jednego gracza znany z Far Cry 3. Pozwoli on weteranom serii i nowym graczom wrócić na Rook Island i zmierzyć się z jednym z najbardziej zwariowanych złoczyńców w historii serii, Vaasem, w którego wcielił się Michael Mando. Jako Jason Brody, gracze mogą ponownie odkryć tropikalną wyspę, aby odnaleźć i ocalić swoich przetrzymywanych w niewoli przyjaciół.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie