Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Far Cry 2 vs. Far Cry 5. 10-letnia gra przyćmiewa pod tym względem najnowszą część!

Okazuje się, że niektóre elementy rozgrywki oraz przede wszystkim fizyki, zostały o wiele lepiej odwzorowane w grze sprzed 10 lat.

W sieci wylądowało bardzo ciekawe porównanie fizyki w grze Far Cry 2 z najnowszym Far Cry 5. Twórcy poprzedniej odsłony znacznie lepiej oddali aspekty związane z fizyką.

Chodzi między innymi o rozprzestrzenianie się ognia. W Far Cry 5 nastąpił widoczny regres. Tak samo jeśli chodzi o strzały przez cienkie materiały. Wrogów w Far Cry 5 praktycznie nie można zranić w taki sposób, a w drugiej części, nie było problemu aby na przykład przestrzelić przez drewniany kawałek ściany.

Zerknijcie na filmik poniżej, który naprawdę daje sporo do myślenia.

Far Cry 5 – nasza recenzja

Przy Far Cry 5 bawiłem się przednio. To wciąż produkcja przyciągająca z magnetyczną siłą do telewizora, która sprawi, że stracicie przy niej rachubę czasu. Gra nie jest kamieniem milowym w branży elektronicznej rozrywki, to po prostu rzemieślnicza produkcja, skrojona na potrzeby masowego odbiorcy. Nie mam jednak sumienia by obwiniać Ubisoft, że kolejny raz sprzedaje nam odgrzewanego kotleta, jeżeli jego smak jest tak wyśmienity – możecie przeczytać w naszej recenzji Far Cry 5. Całość tekstu wraz z oceną, znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%