Fabuła The Last of Us: Part 2 ze wsparciem scenarzystki serialu Westworld

Fabuła The Last of Us: Part 2 ze wsparciem scenarzystki serialu Westworld
Newsy Polecamy PS4

Ciekawe połączenie.

The Last of Us: Part 2 zostało zapowiedziane podczas PlayStation Experience 2016, lecz póki co deweloperzy ze studnia Naughty Dog nie ujawnili zbyt wielu szczegółów na temat produkcji.

Wiadomo jednak, kto będzie odpowiadał za opowieść, którą przedstawi gra. Głównym scenarzystą nadal pozostaje Neil Druckmann, lecz wspomoże go Halley Wegryn Gross, która odpowiadała ostatnio za scenariusz dwóch odcinków będącego obecnie na topie serialu Westworld.

Halley to moja super współscenarzystka. Nie mogę się doczekać, by podzielić się szczegółami na temat opowieści. Spoiler: jest intensywnie – pisze Neil Druckmann w serwisie Twitter.

Fabuła pierwszej części TLoU była najmocniejszym punktem gry, zatem liczymy na to, że historia The Last of Us: Part 2 również wystrzeli nas w kosmos.

Nowości w The Last of Us: Part 2 – na tę sporo graczy czekało!

Podczas gdy w pierwszej części The Last of Us wcielaliśmy się w Joela, który opiekował się nastoletnią Ellie, w nadchodzącej kontynuacji pokierujemy krokami starszej o pięć lat dziewczyny.

Deweloperzy z Naughty Dog zaznaczają, że rozgrywka Ellie będzie zupełnie inna niż w przypadku Joela, lecz szczegółów nie podano. Płeć piękna może być słabsza fizycznie, co wymusi na graczach przyjęcie innej taktyki wobec przeciwników oraz innego postępowania w obliczu przeszkód terenowych. Ellie zyska zapewne odmienne umiejętności oraz wachlarz broni.

Twórcy tytułu obiecują również, że wirtualny model bohaterki będzie najdokładniejszym i zarazem najbardziej skomplikowanym, jaki zobaczymy na konsolach od Sony. Przyda się zatem dodatkowa moc PS4 Pro.

The Last of Us: Part 2 na pierwszym zwiastunie

Podczas PlayStation Experience 2016 Sony zaprezentowało kilka naprawdę gorących produkcji. Jedną z nich jest The Last of Us: Part 2 – kontynuacja popularnej gry akcji stworzonej przez Naughty Dog. Pierwszy zwiastun zdaje się sugerować, że do gry powraca dwójka dobrze znanych bohaterów: Ellie oraz Joel. Dziewczyna – już sporo starsza, bowiem wydarzenia z Part 2 dzieją się po tych z pierwszej odsłony – prawdopodobnie szukać będzie zemsty. Na kim i dlaczego?

Niestety nie wiemy dokładnie, kiedy przyjdzie się nam o tym przekonać, bowiem gra jest we wczesnej fazie produkcji i nie ma jeszcze ustalonej nawet przybliżonej daty premiery. Liczymy jednak na to, że Naughty Dog po raz kolejny nas zaskoczy!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie