Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Evil Genius 2: World Domination – zaprezentowano gameplay trailer

Druga odsłona strategii o Geniuszu Zła zadebiutuje jeszcze w tym roku. Niedawno twórcy podzielili się z internetem nowym trailerem z gry.

O tym, że powstaje druga odsłona Evil Genius, wiemy już od dawna: tytuł został zapowiedziany podczas targów E3 w 2019. Natomiast kilka dni temu podczas PC Gaming Show pokazano nowy materiał z gry.

Filmik pokazuje elementy rozgrywki. Tytuł wygląda nowocześnie i zarazem trzyma groteskowy klimat pierwowzoru.

Evil Genius to humorystyczny RTS, w którym wcielamy się w złego jegomościa i próbujemy zdobyć władzę nad światem. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała w 2004 i została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Za drugą odsłonę odpowiada studio Rebellion, kojarzone głównie z seriami takimi jak Sniper Elite czy Alien vs. Predator.

Premiera drugiej odsłony Geniusza Zła planowana jest jeszcze na ten rok. Gra trafi wyłącznie na PC i będzie dostępna na Steamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się