Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – 50-minutowy gameplay prezentuje początek gry

Od premiery tytułu o samuraju dzieli nas zaledwie kilkanaście godzin. Tymczasem do sieci wyciekł obszerny zapis rozgrywki z GoT.

Trwający 53 minuty filmik pokazuje początek kampanii. Materiał znajdziecie poniżej. Niech was nie zwiedzie tytuł wideo ani grafika, którą widzicie. To naprawdę jest gameplay z Ghost of Tsushima, nie Minecraft – po prostu autor najpewniej nie dostał zgody na publikację filmu i próbuje coś zrobić, by go nie zablokowali.

Najnowsza produkcja od Sucker Punch debiutuje już jutro, trafiając wyłącznie na PS4. Tytuł przeniesie gracza do feudalnej Japonii z XIII wieku. Wcielając się w bohatera Jina Sakai, zmierzymy się z najazdami ze strony Mongołów.

Na temat Ghost of Tsushima pisaliśmy już trochę. Tutaj prezentujemy całkiem świeży – i oficjalny – launch trailer, będący swego rodzaju podsumowaniem tego, czego możemy oczekiwać po produkcji. Z kolei pod tym adresem przedstawiamy parę ogólnych informacji na temat tytułu, takich jak bronie, system rozwoju czy zakończenia.

Ponadto jeśli zastanawiacie się, czy kupić GoT, być może decyzję podejmiecie szybciej po zapoznaniu się z naszą recenzją.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się