Ostatnia szansa na dodawnie darmowej gry w Epic Games Store! Idzie nowe

Epic Games Store - ostatnia szansa na dodanie darmowej gry
Gry za darmo Newsy PC

Oto ważna wiadomość dla wszystkich fanów gier za darmo! Macie ostatnie godziny na odebranie darmowej produkcji na Epic Games Store, która została opublikowana w ubiegłym tygodniu. Już za parę godzin, bo o 17:00 do oferty zostanie dodana nowa gra. Tym samym możecie dzisiaj zyskać aż dwie produkcje zupełnie za darmo i bez dodatkowych opłat.

Epic Games Store zmienia grę za darmo

Dziś czwartek, czyli czas na nową grę za darmo w sklepie Epic Games Store. A skoro idzie nowe, to dobiega czas na dodanie do swojej biblioteki tytułu udostępnionego w minionym tygodniu. Tylko do 17:00 macie czas na dodanie gry The Falconeer, o której więcej przeczytacie w tym miejscu.

Wznieś się w przestworza na pokładzie majestatycznego ptaka wojennego, odkryj oszałamiający oceaniczny świat i weź udział w epickich powietrznych walkach w tej nominowanej do nagrody BAFTA grze walki powietrznej od solowego dewelopera, Tomasa Sali.

Opis produkcji The Falconeer

Na szczęście świat nie znosi próżni, dlatego w miejsce gry z ubiegłego tygodnia wskoczy coś zupełnie nowego. Już dziś od godziny 17:00 będziecie mogli odebrać nową pozycję za darmo. Tym razem platforma udostępni nam Floppy Knights, czyli połączenie gry strategicznej, karcianki i rozgrywki turowej. Zapowiada się naprawdę nieźle, a sama produkcja uzyskała dobre oceny od graczy, m.in. na platformie Steam.

Źródło: Strona EGS

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie