Ten gracz zachwycił fanów Elden Ring. Stworzył replikę kultowej broni

Elden Ring replika noża
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pewien fan gier od From Software postanowił stworzyć replikę broni znanej z gry Elden Ring. Wybór padł na tzw. butchering knife, czyli okazały i potężny oręż dla silnych wojowników. Na żywo nie ustępuje swojemu growemu odpowiednikowi.

Czasami powstają takie gry, w których fani zakochują się na długie lata. Choć od premiery Elden Ring minęło już w sumie sporo czasu, wierne grono sympatyków nadal cieszy się produkcją, tworząc cosplaye, mody i inne ciekawe rzeczy. Tym razem padło na butchering knife, czyli sporej wielkości broń z popularnej gry From Software. Swoją repliką pochwalił się na Reddicie ReProps:

Replika prezentuje się genialnie. Autor bardzo dobrze oddał różnego rodzaju skazy i rdzę na samym ostrzu, utrzymując całość w klimacie gry. Co zabawne, rzeczona broń nie wyrządzi nikomu krzywdy — nawet przy odpowiednim zamachu. Jej autor do produkcji wykorzystał piankę. Trzeba przyznać, że świetnie to zamaskował.

Jeden z komentujących uznał, że to tchórzostwo i powinien zrobić miecz ze stali — przyznał to oczywiście w żarcie. Tak czy inaczej, rzeźniczy nóż z eldeńskiego kręgu wygląda cudownie, a autorowi należą się gromkie brawa.

Czy tworzenie takich replik to sposób na zabicie czasu przed wydaniem DLC do gry? Być może. Pewne jest, że deweloperzy z From Software pracują nad wzbogaceniem zawartości gry. Fani czekają natomiast z niecierpliwością na wieści o rozszerzeniach i innych dodatkach, które zawitają do tej zdecydowanie jednej z ciekawszych gier ostatnich lat — a na pewno pozytywnie przyjętych, bo sprzedażowo Elden Ring to istny hit.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie