Ogłoszono dokładną datę kolejnego E3. Targi planowane są na czerwiec 2021

Ogłoszono dokładną datę kolejnego E3. Targi planowane są na czerwiec 2021
Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Miesiąc po odwołaniu tegorocznej odsłony E3 Entertainment Software Association wyjawia dokładną datę następnej edycji największego święta graczy. E3 2021 odbędzie się w dniach 15-17 czerwca.

Planowane na początek czerwca tegoroczne targi E3 zostały odwołane z wiadomych przyczyn. Patrząc z nadzieją w przyszłość, ESA postanowiło podzielić się z internautami dokładnym terminem przyszłorocznej edycji imprezy.

Niestety data nie będzie w żaden sposób przyspieszona – wydarzenie zaplanowano na początek lata, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich odsłon E3. Twórcy pewnie przewidują, że do czerwca 2021 pandemia trafi już do historii – my także mocno w to wierzymy.

Informacja o odwołaniu największego święta elektronicznej rozrywki zasmuciła społeczność graczy, którzy liczyli, że w czasie tegorocznego E3 usłyszą wiele ciekawych zapowiedzi i ogłoszeń od deweloperów. Ku uciesze fanów niemalże od razu po ogłoszeniu wieści o odwołaniu targów przez ESA poszczególni twórcy zaczęli informować, że planują już internetowe konferencje – chociażby Ubisoft i Microsoft zrobiły to jeszcze tego samego dnia.

E3 uznawane jest za największą imprezę branżową na świecie. Pierwsze takie wydarzenie miało miejsce w 1995 roku. To właśnie wtedy zaprezentowano konsole PlayStation i SEGA Saturn. Tegoroczne targi  miały być organizowane po raz 26. Wydarzenie było planowane na 9-11 czerwca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie