Nintendo Direct - logo eventu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Już dzisiaj Nintendo Direct. Oglądajcie z nami pokaz japońskiego giganta

Wieczorem odbędzie się długo wyczekiwane Nintendo Direct podczas tegorocznego E3. Będzie to w zasadzie jeden z ostatnich pokazów w ramach wspomnianej imprezy. Czy zobaczymy w końcu dzisiaj Switcha Pro?

O godzinie 18:00 czasu polskiego śledźcie z nami poczynania japońskiej firmy, korzystając z livestreamu dostępnego poniżej. Oczekiwania wobec Big N ze strony jego fanów są naprawdę ogromne, o czym można się przekonać, przeglądając dowolne social media. Sam nie mogę się już doczekać wieczornego pokazu, który ma zadatki na pokazanie wielu różnych hitów.

Wiemy, że na Switcha zmierza obecnie kilka ogromnych tytułów. Mowa tutaj między innymi o Zelda BotW 2, Bayonetta 3, Metroid Prime 4 oraz nowych odsłonach serii Pokemon. Szczerze mówiąc, wątpię, że zobaczymy dzisiaj dosłownie wszystkie produkcje, które wymieniłem przed momentem. Sam pokaz ma trwać zaledwie 40 minut, a następnie zobaczymy 3 godziny Nintendo Treehouse, czyli specjalne gameplae wraz z komentarzem z zaprezentowanych dzisiaj gier.

Czy ujrzymy za kilka godzin nową wersję Switcha? Chciałbym, aczkolwiek wszystkie znaki na niebie wskazują, że możemy na to jeszcze poczekać. W ostatnich miesiącach Nintendo króluje na pierwszym miejscu ilości sprzedanych konsol. Myślę, że producent hybrydowej konsoli nie chciałby „zabić” aktualnych wyników sprzedażowych nową wersją Pstryczka, na którego i tak byśmy poczekali kilka-kilkanaście tygodni. A Wy jakie macie oczekiwania? Co chcielibyście dzisiaj zobaczyć?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się