Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

E3 2018 – Ubisoft live streaming. Konferencja na żywo z Assassin’s Creed Odyssey, The Division 2…

Powoli zbliżamy się do kolejnej konferencji z okazji targów E3 2018. Ubisoft live streaming wystartuje dzisiaj wieczorem. Na prezentacji zobaczymy nie tylko znane już Assassin’s Creed Odyssey czy The Division 2. Liczymy na niespodzianki w stylu nowego Splinter Cell oraz Watch Dogs 3.

11 czerwca (poniedziałek) będziemy świadkami kolejnego wydarzenia z okazji E3 2018. Ubisoft live streaming wystartuje o godzinie 22:00 czasu polskiego, lecz niecierpliwi będą mogli obserwować pre-show już godzinkę wcześniej. Gdzie oglądać Ubisoft E3 2018 na żywo? Proste – wystarczy wieczorem zajrzeć do tej wiadomości – streaming live wystartuje w poniższym okienku.

Ubisoft E3 2018 live – nowe gry i zapowiedzi

Ubisoft szykuje prawdopodobnie na E3 2018 pełną prezentację kolejnej części swojej słynnej serii z Asasynami. No, zobaczymy przynajmniej jakiś gameplay z Assassin’s Creed Odyssey.

W przypadku nowych Asasynów, w sieci krąży wiele niepotwierdzonych wieści – podczas gdy AC Origins dodał do serii elementy RPG typowe dla Wiedźmina, Odyssey jeszcze bardziej rozwinie te rzeczy – twierdzą informatorzy Kotaku. Jako przykład podano opcje dialogowe, które pojawią się po raz pierwszy w serii Ubisoftu. Prowadząc rozmowy w Assassin’s Creed Odyssey będziemy mogli zatem – podobnie jak w Wiedźminie 3 – wybierać odpowiedź z dostępnej puli.

Ponadto – według Kotaku – w Assassin’s Creed Odyssey będziemy mogli grać dwiema postaciami, żeńską oraz męską. W buildzie gry, do którego mieli dostęp informatorzy portalu, nie mieliśmy do czynienia z bohaterami znanymi z obecnej części (Bayek oraz Aya), lecz z zupełnie nowymi.

Świat nowej odsłony gry ma być podzielony na kilka regionów. Ponadto zobaczymy w Odyssey powrót systemu Bractwa znanego z Assassin’s Creed Brotherhood. Data premiery Assassin’s Creed Odyssey? Dwa źródła Kotaku twierdzą, że premiera gry została zaplanowana w roku finansowym Ubisoftu, który kończy się 31 marca 2019 roku.

A co poza Asasynami? Nie zapominajmy, że po pierwszej małej zapowiedzi, na pełną prezentację czeka również The Division 2, choć już na konferencji Microsoftu poznaliśmy datę premiery gry i zobaczyliśmy trailer oraz gameplay.

Możliwe są ponadto bliższe spotkania z niezapowiedzianymi jeszcze Splinter Cell oraz Watch Dogs 3. Nie zapominajmy również o The Crew 2, które z pewnością zobaczymy oraz Beyond Good & Evil 2.

E3 2018 konferencja Ubisoft na żywo – streaming live

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%