Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division 2 data premiery i gameplay. Informacje z E3 2018

Na konferencji Microsoftu podczas targów E3 2018 Ubisoft ujawnił oczekiwane informacje o kontynuacji swojej gry sprzed dwóch lat. The Division 2 przeniesie nas do Waszyngtonu i wiadomo, kiedy zagramy. Oto gameplay, zwiastun i data premiery gry.

Konferencja Microsoftu na E3 2018 to nie tylko gry bezpośrednio od Amerykanów. Na pokazie zobaczyliśmy również nadchodzące produkcje od deweloperów third party, w tym The Division 2.

E3 2018 – The Division 2 z datą premiery

Waszyngton było najlepiej strzeżonym miastem na świecie, ale to nie powstrzymało wirusa. Ameryka chyli się ku upadkowi, ale niektórzy ludzie przetrwali… Tom Clancy’s The Division 2 to strzelanka akcji RPG w otwartym świecie.

The Division 2 zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w przyszłym roku. Data premiery została ustalona na 15 marca 2019 roku.

Zapraszamy na trailer i gameplay z The Division 2. Jak wstępnie oceniacie to, co zostało przedstawione na poniższych filmikach?


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%