E3 2018 – Assassin’s Creed Odyssey. Fabuła, nowości, świat, edycje gry

E3 2018 – Assassin’s Creed Odyssey. Fabuła, nowości, świat, edycje gry
E3 2018 Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Firma Ubisoft na swojej konferencji prasowej podczas targów E3 2018 potwierdziła informacje o najnowszej odsłonie serii Assassin’s Creed. Nowy tytuł otrzymał nazwę Assassin’s Creed Odyssey. Gra w polskiej wersji językowej (napisy) zostanie wydana 5 października 2018 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Windows PC. Dodatkowo, Assassin’s Creed Odyssey zostało zoptymalizowane i wzbogacone o dodatkowe opcje dla Xbox One X i PS4 Pro.

E3 2018 – Assassin’s Creed Odyssey w szczegółach

W Assassin’s Creed Odyssey akcja toczy się w starożytnej Grecji w piątym wieku przed naszą erą – w trakcie Wojny Peloponeskiej pomiędzy Spartą a Atenami. W ręce graczy oddani zostają Alexios lub Kasandra. To najemnicy o spartańskim pochodzeniu, skazani na śmierć przez swoją rodzinę w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. W grze wyruszymy na epicką wyprawę – śledzić będziemy drogę przebytą od młodego banity po legendarnego herosa. Przy okazji odkryjemy prawdę o tajemniczym pochodzeniu głównego bohatera.

E3 2018 – Assassin’s Creed Odyssey oficjalnie!

Assassin’s Creed Odyssey to ambitna gra role-playing, w której najważniejsze są wybory. Zupełnie nowy interaktywny system dialogów pozwoli nam wybrać własną ścieżkę i wpłynąć na świat, postacie i historię, a tym samym ukształtować przyszłość Grecji. Będziemy mogli też spersonalizować uzbrojenie i swoje wyposażenie, opanować specjalne umiejętności i wziąć udział w ogromnych bitwach pomiędzy Spartą a Atenami, w których pojawią się setki walczących żołnierzy. Powrót walk morskich w rozległym świecie pozwoli graczom płynnie eksplorować otwarte morza, personalizować statek i werbować własną załogę z unikatowymi zdolnościami. Do odkrycia jest cała Grecja – od nieskazitelnych plaż po tętniące życiem miasta, od zaśnieżonych górskich szczytów po głębiny Morza Egejskiego. Podczas gry będziemy mogli spotkać znane postacie z historii starożytnej Grecji oraz mitycznych bohaterów.

Niestandardowe wersje Assassin’s Creed Odyssey

  • W cyfrowej Deluxe Edition gracze otrzymają podstawową wersję gry oraz Pakiet Deluxe, zawierający dodatkowe pakiety wyposażenia, pakiet morski, punkty doświadczenia i premie drachm.
  • Cyfrowa Gold Edition zawierać będzie podstawową wersję gry i przepustkę sezonową z dostępem do wszystkich rozszerzeń fabularnych. Dzięki niej gracze uzyskają dostęp do gry na trzy dni przed premierą tj. 2 października.
  • Fizyczna Gold Edition zawierać będzie podstawową wersję gry i przepustkę sezonową z dostępem do wszystkich rozszerzeń fabularnych.
  • Cyfrowa Ultimate Edition zawierać będzie podstawową wersję gry, przepustkę sezonową z dostępem do wszystkich rozszerzeń fabularnych oraz pakiet Deluxe. Prócz tego, grazapewni dostęp natrzech dni przed premierą gry, tj. 2 października.

Fani, którzy zamówią Assassin’s Creed Odyssey przed premierą, otrzymają misję dodatkową Niewidomy władca. Dzięki tej misji poznamy tajemniczego podróżnika, który okaże się być kimś więcej niż początkowo się wydawało.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie