Assassin’s Creed Odyssey dostanie bezpłatne fabularne DLC. Zapowiedziano darmowy weekend

Assassin's Creed Odyssey dlc za darmo (1)
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft najwyraźniej nie zapomniał o swoim Assassin’s Creed Odyssey. Gra wzbogaci się o kolejną zawartość, a każdy przetestuje ją za darmo.

To zaskakujące, że mimo popularności Valhalli, deweloperzy nadal rozwijają poprzednią cześć.

Assassin’s Creed Odyssey wciąż żyje

Nie dość, że gra żyje, to jeszcze ma się świetnie! Ubisoft nie zapomniał o poprzedniej części cenionej serii, gdyż nie przestaje jej wspierać. Każdy fan produkcji może liczyć na dodatkową zawartość, która tym razem jest całkowicie darmowa.

Chodzi tutaj o DLC w postaci jońskiej wyspy Korfu, która stanie się już niedługo zupełnie nowym rejonem dostępnym w grze. Zwiedzając przepiękne góry tego obszaru, możemy liczyć na nowe zadania. Tym razem chodzi nie o byle co, bo o questa fabularnego. Lepiej jednak wstrzymać się z nim, o ile nie skończyliśmy uprzednio głównej historii.

Dodatkowy rejon, zadanie i związane z nimi atrakcje pojawią się w aktualizacji 1.5.6. Tę pobierzemy już teraz. Warto jednak zaoszczędzić trochę miejsca na dysku; patch na Xbox One i PC zajmuje 13,2 GB zaś dla PS4 to aż 20,7 GB.

Co ciekawe, gra trafi do darmowego weekendu, w ramach którego ogramy produkcję bez żadnych opłat. Na każdej platformie możemy cieszyć się rozgrywką już od 16 do 19 grudnia. Przypominamy, że Valhalla również doczeka się nowości – sporej łatki z nowymi zadaniami oraz potężnego DLC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie