Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.5.4 do Assassin’s Creed Odyssey i wikiński zestaw wyposażenia

Ubisoft udostępnia patch 1.5.4 do Assassin’s Creed Odyssey, jednocześnie informując, że pracuje nad kolejnym strojem dla naszego bohatera/bohaterki – pakietem północnego podróżnika.

Patch 1.5.4 do Assassin’s Creed Odyssey pojawił się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W zależności od platformy, update waży od około 3 do 4 GB. Co zmienia? W całości skupia się na wyeliminowaniu błędów, lecz niewielu.

Oficjalny changelog wymienia trzy rzeczy. Mamy poprawki w sferze audio, poprawienie błędu w zadaniu z Cyklopem oraz błędu z wyświetlaniem grafiki po odblokowaniu rzymskiego stroju Ezio. I tyle.

Patch 1.5.4 do Assassin’s Creed Odyssey – lista zmian:

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego misje Cyklopa nie były dostępne dla niektórych graczy po aktualizacji 1.5.3;
  • Rozwiązano problem z dźwiękiem;
  • Rozwiązano problem z wyskakującym okienkiem zastępczym po odblokowaniu rzymskiego stroju Ezio.

Ciekawiej prezentuje się to, co przed nami. Ubisoft zapowiedział, że pracuje obecnie nad wikińskim zestawem wyposażenia – pakietem północnego podróżnika. Jak zobaczycie na poniższej grafice, oprócz stroju otrzymamy również topór. Nie da się oczywiście ukryć, że wikińskie klimaty w Odysei pojawiają się w związku z nadchodzącym Assassin’s Creed Valhalla. Premiera nowej odsłony serii jest planowana na 17 listopada.

Assassin’s Creed Odyssey

Nie wiadomo, kiedy pakiet podróżnika zostanie udostępniony graczom. Ubisoft obiecuje podać szczegóły w niedalekiej przyszłości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się