Assassin’s Creed Odyssey do wypróbowania za darmo w ten weekend!

Assassin’s Creed Odyssey do wypróbowania za darmo w ten weekend!
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Oto ciekawa propozycja dla wszystkich graczy na nadchodzący weekend: od 19 do 22 marca Ubisoft udostępnia Assassin’s Creed Odyssey za darmo – i to na wszystkich głównych platformach (PC, PS4, Xbox One). Pozostaje tylko zostać w domu i grać.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, co można robić w nadchodzące wolne dni, to francuskie studio podsuwa bardzo ciekawą propozycję. Od czwartku 19 marca do niedzieli 22 marca będziemy mieli możliwość wypróbowania najnowszej części legendarnego Assassin’s Creed zupełnie za darmo.

Co zrobić, by bez wychodzenia z domu odwiedzić w ten weekend Grecję, dowiecie się na oficjalnej stronie producenta. Znajdziecie tam linki prowadzące do stron, na których pojawią się pliki do pobrania.

Podczas darmowych dni otrzymamy pełną zawartość Odyssey, a gdy zdecydujemy się kupić produkcję, postęp wykonany w tym czasie zostanie przeniesiony do gry. Twórcy informują też, że każda osoba, która zdecyduje się wypróbować tytuł w ten weekend, otrzyma rzymski zestaw Ezio. Poniżej publikujemy zwiastun wydarzenia.

Assassin’s Creed Odyssey to przygodowa gra akcji, która przenosi nas do starożytnej Grecji w czasach wojny peloponeskiej. Tytuł zadebiutował w 2018 na trzech platformach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie