Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey do wypróbowania za darmo w ten weekend!

Oto ciekawa propozycja dla wszystkich graczy na nadchodzący weekend: od 19 do 22 marca Ubisoft udostępnia Assassin’s Creed Odyssey za darmo – i to na wszystkich głównych platformach (PC, PS4, Xbox One). Pozostaje tylko zostać w domu i grać.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, co można robić w nadchodzące wolne dni, to francuskie studio podsuwa bardzo ciekawą propozycję. Od czwartku 19 marca do niedzieli 22 marca będziemy mieli możliwość wypróbowania najnowszej części legendarnego Assassin’s Creed zupełnie za darmo.

Co zrobić, by bez wychodzenia z domu odwiedzić w ten weekend Grecję, dowiecie się na oficjalnej stronie producenta. Znajdziecie tam linki prowadzące do stron, na których pojawią się pliki do pobrania.

Podczas darmowych dni otrzymamy pełną zawartość Odyssey, a gdy zdecydujemy się kupić produkcję, postęp wykonany w tym czasie zostanie przeniesiony do gry. Twórcy informują też, że każda osoba, która zdecyduje się wypróbować tytuł w ten weekend, otrzyma rzymski zestaw Ezio. Poniżej publikujemy zwiastun wydarzenia.

Assassin’s Creed Odyssey to przygodowa gra akcji, która przenosi nas do starożytnej Grecji w czasach wojny peloponeskiej. Tytuł zadebiutował w 2018 na trzech platformach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się