W Assassin’s Creed Odyssey zagracie od dziś w ramach Xbox Game Pass. To nie koniec nowości

Xbox Game Pass gości od dzisiaj Assassin's Creed Odyssey i 3 inne gry
Newsy PC Xbox Series XOne

Już dziś do Xbox Game Pass trafiło Assassin’s Creed Odyssey. Dzięki temu w ramach jednego abonamentu możecie zagrać w świetnego RPG-a od Ubisoftu. To jednak nie wszystko.

Dziś w Xbox Game Pass debiutują kolejne świetne pozycje. Największą premierą (no bo w końcu właśnie tym jest – premierą) jest Metal: Hellsinger. To tytuł dla fanów metalu, Doom-a i eksterminacji demonów. W grę zagracie w ramach abonamentu, ale jeśli demoniczne riffy nie mieszczą się w obrębie Waszych zainteresowań, Microsoft postarał się o więcej nowości.

Assassin’s Creed Odyssey trafiło właśnie do usługi i z pewnością grę docenią fani olbrzymich RPG-ów, otwartych światów, biegania za zadaniami i historycznej Grecji. Tytuł zdobył naprawdę wysokie noty i jest to zasłużone. Może i dostaje od dawnych gier AC (do których Ubi ma zamiar wracać), ale i tak to kawał solidnej przygody ze wciągającą rozgrywką.

Oprócz powyższych możemy liczyć na inne nowości w Xbox Game Pass:

  • Assassin’s Creed Odyssey – XOne, Xbox Series, PC, chmura
  • Metal: Hellsinger – Xbox Series, PC
  • Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch Remastered – XOne, Xbox Series, PC, chmura
  • Danganronpa V3: Anniversary Edition – XOne, Xbox Series, PC, chmura
  • Despot’s Game – XOne, Xbox Series, PC
  • FUGA: Melodies Of Steel – PC

Przy okazji warto wspomnieć, że abonenci PC Game Pass mogą liczyć na sporo nowości w aplikacji Xbox na komputerach. Microsoft tym razem się postarał i oprócz zauważalnych poprawek, mamy integrację z HowLongToBeat. Oznacza to, że karta gry powinna zawierać informacje dotyczące czasu potrzebnego do jej przejścia. Prócz tego mamy ulepszony czas ładowania, eliminację bugów i odświeżony design stron gier.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie