Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

DualSense – do sieci przedostały się zdjęcia czarnego pada

Do tej pory nie ujawniono jeszcze PS5 w innej niż czarno-biała wersji kolorystycznej, ale dużo osób na pewno ucieszyłaby wieść o czarnej konsoli. W internecie hulają fotografie rzekomej wersji DualSense w tym kolorze.

Zdjęcia nie mają konkretnego pochodzenia: jak można przeczytać w zamieszczonym poniżej poście na Twitterze, źródło jest nieznane – dlatego trudno mówić o autentyczności. Widniejący na fotografiach kontroler do PS5 ma całą czarną obudowę i białe przyciski.

A jeśli nie podoba się wam ani wariant czarno-biały, ani czarny, to zawsze możecie nabyć PS5 w wersji ze złotymi elementami (zarówno konsolę, jak i pad oraz słuchawki). Tutaj zamieszczamy zdjęcia takowej wersji i namiary na producenta dla osób, które otaczają się przepychem i chciałyby w przyszłości dołączyć luksusowe PS5 do swojej kolekcji.

Next-gen od Sony zadebiutuje w okresie świątecznym 2020. Nie jest jeszcze znana cena sprzętu ani dokładna data debiutu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się