Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PlayStation 5 – pokazano ekskluzywną edycję z obudową z 24-karatowego złota

Brytyjska firma Truly Exquisite, znana przede wszystkim z produkcji drogich akcesoriów do nowych technologii, przedstawia swój nowy projekt – konsolę PS5 w złocie.

Jak widzimy na grafikach koncepcyjnych, zestaw ma składać się z next-gena, pada DualSense i słuchawek do konsoli. Każdy z elementów będzie zawierać części z cennego kruszcu: w przypadku konsoli i pada to obudowa – białe elementy zostaną zastąpione złotymi; natomiast słuchawki PS5 otrzymają drogocenny pałąk.

Jak zapowiada Truly Exquisite, będą dostępne trzy warianty zestawu dla bogatych: z 24-karatowego złota, platyny i 18-karatowego różowego złota.

Na dzień dzisiejszy nie jest znana cena sprzętu ani data premiery, ale jeśli takie coś podoba się wam i nie macie na co wydawać pieniędzy, to pod tym linkiem możecie zgłosić swoje zainteresowanie konsolą.

Premiera PS5 planowana jest na okres świąteczny tego roku. Tak jak w przypadku złotej edycji, nie znamy jeszcze ani konkretnej daty debiutu, ani oficjalnej ceny systemu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się