Drony, skutery śnieżne, czołg, nowe mapy. Co znajdziemy w ostatnim DLC do Battlefield 4?

Wiemy już, jakie gadżety oraz bronie zaoferuje dodatek.

Electronic Arts już w zeszłym miesiącu puściło parę z ust na temat piątego DLC do Battlefield 4, który otrzymał nazwę Final Stand (Ostateczna Rozgrywka). Mogliśmy wówczas zobaczyć m.in. trailer, na którym przedstawiono nowe mapy (filmik przypominamy na końcu newsa).


Dodatek przeniesie nas na terytorium Rosji. – Daleko za skutymi lodem zatokami czekają na graczy przysypane śniegiem tajne wojskowe bazy, a w nich prototypowe uzbrojenie, gadżety oraz pojazdy, pozwalające w okamgnieniu odwrócić bieg wydarzeń na polu walki – czytamy o DLC na stronie EA.

Dodatek wprowadzi więc cztery mroźne mapy:

  • Operation Whiteout
  • Hammerhead
  • Hangar 21
  • Giants of Karelia

Deweloper zdradził, że wśród nowych pojazdów znajdziemy niezwykle zwrotny czołg HT-95 Levkov. Ciekawym gadżetem będzie dron XD-1 Accipiter, a wśród broni karabin snajperski Rorsch MK-1. Interesująco zapowiada się również urządzenie DS-3, które zamontujemy na karabinach. Pozwoli ono wyemitować na mini-mapie przeciwników fałszywe sygnałów co do naszego położenia. W Final Stand pojawią się również skutery śnieżne.

Data premiery Battlefield 4: Ostateczna Rozgrywka nie została jeszcze ujawniona. Dodatek można jednak testować. Gdzie? Należy zacząć od założenia konta na stronie Community Test Environment, gdzie poznamy dalsze szczegóły.

Battlefield 4: Final Stand – zobaczcie nowe mapy

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet