Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dodatki do Far Cry 5. Dzisiaj zostaniemy uwięzieni na Marsie!

Dziś firma Ubisoft ogłosiła, że Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie, druga przygoda popremierowa, jest już dostępne na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Uwięzieni na Marsie kontynuuje zadziwiające przygody z przepustki sezonowej Far Cry 5, w których gracze wyruszą na Marsa jako Nick Rye i z pomocą Hurka zlikwidują kosmiczne pajęczaki. Pakiet Uwięzieni na Marsie można kupić jako osobne DLC za 9,99€, w ramach przepustki sezonowej Far Cry 5 za 29,99€ lub w Złotej Edycji za 89,99€.

Uwięzieni na Marsie przenosi szaleństwo, z którego znana jest seria, wprost na czerwoną planetę. Nick Rye i Hurk teleportują się na Marsa i próbują przywrócić zasilanie ANNE – futurystycznej SI, będącej ostatnią linią obrony ludzkości. W przygodzie tej pojawi się też nowy arsenał kosmicznej broni.

Far Cry 5 – nowe bronie w DLC Uwięzieni na Marsie:

  • Rozjebywacz: Jednostrzałowy kosmiczny karabin, niezawodna konstrukcja obcych.
  • Piekielnik: Wystrzeliwuje 15 odbijających się laserowych kul, zadających poważne obrażenia.
  • Morfinator: Okiełznaj moc nauki, aby zmienić łowców zwierzynę… z odrobiną wybuchowych atrakcji.
  • Kosmiczne dysze: Pokonaj grawitację i śmigaj po Marsie – to zupełnie nowy sposób na poruszanie się po nieprzyjaznym terenie.

Dodatkowo, wszyscy gracze w Far Cry 5 zyskają dostęp do materiałów związanych z Marsem w salonie gier Far Cry – dostępne są one już dziś. Budowniczowie map będą mogli zintegrować te materiały z obecnymi mapami albo stworzyć nowe, oparte o motywy science-fiction.

Firma Ubisoft udostępniła także ścieżkę dźwiękową z Far Cry 5: Uwięzionych na Marsie. To wystrzałowa lista utworów, przypominająca spaghetti westerny science-fiction z lat 70., stworzona i wykonana przez kompozytora muzyki filmowej, Anthony`ego Marinellego. Marinelli używał swoich oryginalnych syntezatorów retro z kultowych filmów Młode strzelby, Gwiezdny przybysz, Gry wojenne czy Thriller Michaela Jacksona, a także riffów symfonicznych science-fiction, gitary barytonowej, banjo, dobro, gitary wah i wystrzałowych linii basowych, aby gracze mogli wspaniale bujać się z pająkami na Marsie. Ścieżka dźwiękowa jest dostępna w tym miejscu.

Dodatki do Far Cry 5 – zwiastun dodatku Uwięzieni na Marsie

Źródło: Ubisoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%