Dni Chwały od dzisiaj w Skyforge

Nowa unikatowa mechanika zadań, ekskluzywne nagrody i wspaniałe paczki dowódcy już dostępne.

Deweloper Allods Team i wydawca My.com prezentują wydarzenie Dni Chwały w Skyforge. Od samego początku gracze walczyli o losy świata i bronili planety Aelion przeciwko inwazjom obcych. W celu uczczenia niedawnego decydującego triumfu sił Skyforge nad najeźdźcami, ogłoszono Dni Chwały, w których gracze mogą wziąć udział aż do 25 maja.


Do ich dyspozycji jest zupełnie nowe zadanie, które zawiera alternatywne zakończenia w zależności od wyborów gracza. Każdego dnia, w trakcie tego wydarzenia, gracze mogą na nowo przeżywać najwspanialsze bitwy z decydującego triumfu, stawić czoła unikatowym bossom oraz walczyć o ekskluzywne nagrody.

W celu uczczenia potęgi militarnej Skyforge, My.com opublikowało nowe paczki dowódcy (Commander Packs), w których oprócz wspaniałych bonusów do Skyforge kryje się zawartość do wojskowej gry MMO, Armored Warfare. Nowe paczki można nabyć od 28 kwietnia do 13 maja. Oferują one unikatowe militarne kostiumy, jak i czas premium do obu tytułów od My.com. Szczegóły znajdziecie na tej stronie.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet