Rozszerzenie Ascension dostępne od dziś w Skyforge

Rozszerzenie Ascension dostępne od dziś w Skyforge
Newsy PC

Największa aktualizacja w historii gry dodaje liczne nowe funkcje i dodatkową zawartość.

Deweloper Allods Team i wydawca My.com ogłaszają premierę Ascension – największego dotąd rozszerzenia Skyforge, dostępnego od dziś dla wszystkich graczy. W oparciu o zbierane przez ponad rok dane i opinie społeczności, Allods Team prowadził intensywne prace nad ulepszeniem istniejących funkcji oraz wprowadzeniem nowych, aby wzbogacić rozgrywkę w Skyforge.

Równocześnie nad światem Skyforge zawisło nowe niebezpieczeństwo: Tol-Monter, najwyższy z bogów Oceanidów, wysłał swoje statki w stronę Aelionu. Tol-Monter to awatar niezwykły, dlatego na wszystkich, którzy zdecydują się z nim powalczyć, czekają nie lada wyzwania. Każdy, kto otrzyma nieśmiertelną postać, ma szansę walczyć przeciwko temu wielkiemu bóstwu.

Rozszerzenie Skyforge – Ascension obejmuje:

  • Nową kampanię postępu w grze (Progression Campaign): Znaczna zmiana w systemie postępów w grze nastąpi wraz z dodaniem Regions Map – rozbudowanej kampanii, w której gracze mogą odblokować dostęp do nowych przygód, klas i symboli. Każde oznaczenie na mapie jest wejściem do nowej przygody lub misji, które ulepszą statystyki gracza i są nową perspektywą w interakcji pomiędzy bohaterem a światem wokół niego.
  • Rozbudowane mechaniki walki: Potyczki w Skyforge będą jeszcze ciekawsze dzięki rozszerzeniu systemu walki. Przy pomocy funkcji sprintu będzie można uniknąć ataków wroga oraz zabrać ze sobą broń, a nawet części ciał pokonanych potworów.
  • Nową klasę – The Outlaw: Charyzmatyczny, odważny i groźny bohater, który z dużą wprawą dzierży dwa pistolety oraz czasem pomaga sobie dynamitem. Lepiej z nim nie zadzierać!
  • Nowy system polityczny: Nieśmiertelni będą mogli wybierać oraz sami kandydować do Rady Bogów (Council of Gods), której członkowie otrzymają na pewien czas władzę nad zasobami oraz losem ludzi.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie