Nowy tryb Golem Battles w Skyforge

Nowy tryb Golem Battles w Skyforge
Newsy PC

Paczka kolekcjonerska Outlaw i tryb MOBA PvP już dostępne.

Deweloper Allods Team i wydawca My.com prezentują nowy tryb gry w SkyforgeGolem Battles. Po przeciwnych stronach, specjalnie w tym celu przygotowanej, mapy do trybu PvP znajdują się budynki zwane Repeaters. Gracze tworzą dwa pięcioosobowe zespoły, a każdy z nich zaczyna na własnej połowie. Ich zadaniem jest zburzenie czterech budynków obronnych, aby móc zniszczyć Repeater przeciwnika. Repeatery pomagają drużynom poprzez tworzenie grup golemów, które biorą udział w walce i atakują bazę przeciwnika. Prestiż graczy zostaje wyrównany, aby o wyniku pojedynku decydowały umiejętności i praca zespołowa.

Już niedługo do Skyforge zawita dodatek Ascension, a wraz z nim nowa klasa Outlaw. Klasa ta to charyzmatyczny, śmiały i niebezpieczny bohater, który po mistrzowsku posługuje się rewolwerami i dynamitem. Celny z dystansu i zabójczy z bliska, Outlaw jest z pewnością siłą, z którą trzeba się liczyć.

Edycja kolekcjonerska pozwala graczom wskoczyć w sam środek akcji, bezpośrednio odblokowując klasę Outlaw. Ta oferta jest ograniczona czasowo.

Skyforge
Skyforge

Rozszerzenie Ascension do Skyforge wprowadzi mapę kampanii

Deweloper Allods Team i My.com ujawniają kolejne szczegóły Ascension, obszernego rozszerzenia Skyforge, które zostanie dodane do gry już tej jesieni. Jednym z dodatków będzie interaktywna mapa kampanii, przedstawiająca Aelion oraz interfejs rozwoju gracza. Wszystkie obecne systemy postępu postaci (symbole, atlas, boskie specjalizacje) znajdą się na nowej mapie. Gracze będą mogli na niej odblokować nowe klasy oraz przeglądać umiejętności i symbole, które wcześniej znajdowały się w różnych interfejsach, a także wybrać nagrody, czekające na nich w podróży po świecie Skyforge. Postęp gracza spowoduje otwarcie nowych regionów, w których należy osiągnąć kolejne cele – waluta odejdzie w niepamięć.

Dalsze aktualizacje i ulepszenia, które zostaną dodane wraz z rozszerzeniem Ascension:

  • Rozbudowane mechaniki walki: Potyczki w Skyforge będą jeszcze ciekawsze dzięki rozszerzeniu systemu walki, pozwalającemu m.in. zabrać ze sobą broń, a nawet części ciał pokonanych potworów, a także lepszym unikom.
  • Nowy system polityczny: Nieśmiertelni będą mogli wybierać oraz sami kandydować do Rady Bogów (Council of Gods), której członkowie otrzymają na pewien czas władzę nad zasobami oraz losem ludzi.
  • Nowy rajd dla wszystkich bogów: Nad światem Skyforge zawisło nowe niebezpieczeństwo: Tol-Monter, najwyższy z bogów Oceanidów, wysłał swoje statki w stronę Aelionu. Tol-Monter to awatar niezwykły, dlatego na wszystkich, którzy zdecydują się z nim powalczyć, czekają nie lada wyzwania. Każdy, kto otrzyma nieśmiertelną postać, ma szansę walczyć przeciwko temu wielkiemu bóstwu.
  • Nową klasę – The Outlaw: Charyzmatyczny, odważny i groźny bohater, który dzierży dwa pistolety z dużą wprawą oraz pomaga sobie czasem dynamitem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie