Darmowa gra MMO akcji Skyforge będzie dostępna na PS4

Darmowa gra MMO akcji Skyforge będzie dostępna na PS4
Filmiki z gier Newsy PS4

Deweloper Allods Team i międzynarodowy wydawca My.com z wielką przyjemnością przedstawiają darmową grę MMORPG Skyforge użytkownikom PlayStation 4 na całym świecie. Tytuł zostanie wydany na sprzęcie od Sony wiosną 2017 roku.

W Skyforge gracze otrzymują dar nieśmiertelności, a ich zadaniem jest obrona rodzimej planety – Aelion, wspaniałego świata, pełnego magii i nowoczesnej technologii, który jest terroryzowany przez najazdy obcych cywilizacji. Gracze tworzą i dostosowują własnego nieśmiertelnego bohatera, którym rzucają się w wir akcji chroniąc świat przed inwazją. Skyforge oferuje unikatowe polaczenie sci-fi i fantasy, a do graczy PlayStation 4 na całym świecie trafi w wersji zawierającej ponad rok dodatków i rozszerzeń, które trafiły do wersji PC tytułu. Fani RPG z niecierpliwością mogą wyczekiwać 14 różnorodnych klas, pomiędzy którymi mogą przełączać się wedle upodobania, na fanów akcji, czeka system walki niewidziany jeszcze w żadnym innym MMO. Darmowe nagrody oraz szczegóły na temat Skyforge można znaleźć tutaj.

Dar nieśmiertelności:

Wszyscy, którzy już teraz zarejestrują się do gry otrzymają za darmo Immortal Pack w dniu premiery tytułu. Immortal Pack zawiera Cyber Costume, Halo i Glowing Eyes, które dostępne są ekskluzywnie dla tego pakietu, ponadto gracze PS+, którzy pierwszy raz zalogują się do gry otrzymają pełen zestaw dodatkowych nagród w tym Wings of Vows – przedmiot kosmetyczny, który sprawi, że będą wyróżniać się w tłumie, jako jedni z pierwszych nieśmiertelnych. Aby otrzymać Immortal Pack należy podążyć za linkiem na oficjalnej stronie Skyforge PS4 i zarejestrować się przy użyciu konta PSN. Przedmioty zostaną odblokowane w dniu oficjalnej premiery gry, wiosną 2017.

O Skyforge:

Skyforge to nowa gra akcji MMORPG na PlayStation 4, której akcja toczy się w świecie Aelion. Otoczony innymi planetami Aelion znajduje się w ciągłym zagrożeniu inwazją. Najeźdźcy z innych światów próbowali wielokrotnie zdziesiątkować i zniewolić populację Aelionu, po każdej z tych niezliczonych inwazji w świecie pozostały ślady dziwnych obcych cywilizacji oraz magii, które na zawsze zmieniły oblicze planety. Prowadzeni przez swojego najwyższego boga-obrońcę Aeli, obywatele nauczyli się wykorzystywać tą technologię i magię przeciwko najeźdźcom. Tuż przed udaniem się do nieznanego wymiaru bóg podzielił się częścią swojej esencji życia. Ta moc trafi do najbardziej zasłużonych cór i synów Aelionu i posłuży w nieustającym boju o bezpieczeństwo ich ukochanej planety.

  • Odeprzyj najeźdźców

Potwory z głębi oceanów, żniwiarze z dołów ognia i maszyny bez życia z najzimniejszych pustkowi zagrażają egzystencji Aelionu i jego mieszkańcom.

Zwalcz najeźdźców i odbierz nagrody.

  • Ulepszona walka na PS4

Walcz z najeźdźcami z innych światów przy pomocy serii niszczących ataków oraz unikaj ich śmiercionośnych ciosów. Ucz się nowych umiejętności oraz uwolnij furię swojej boskiej formy, gdy już osiągniesz boskość. Zbieraj ekwipunek, fragmenty zbroi lub części przeciwników i zamień je w niebezpieczną broń.

  • 14 klas do odblokowania z możliwością natychmiastowego przełączania się pomiędzy nimi

Rozpocznij swoją przygodę jako zwykły śmiertelnik i wybieraj pomiędzy czternastoma klasami do odblokowania, które można zmieniać w dowolnym momencie. Zostań Nekromantą (Necromancer) lub Gunnerem z ogromnym działem plazmowym. Wybór należy do Ciebie.

Aktywuj boską formę odblokowując specjalne umiejętności i osiągnąć status boga, siejąc postrach w szeregach przeciwników.

  • Uniwersum dodatkowej zawartości

Skyforge zawiera dziesiątki godzin rozrywki w trybie kampanii oraz nieograniczone godziny, które można spędzić w różnych trybach PVE i PVP w ponad 100 różnych lokacjach zarówno w grupie jak i pojedynczo. Nawet najbardziej oddani gracze znajdą tutaj masę interesującej zawartości. Skyforge ma coś do zaoferowania dla każdego gracza MMO.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie