Skyforge otrzyma ogromne rozszerzenie, a w nim…

Skyforge otrzyma ogromne rozszerzenie, a w nim…
Filmiki z gier Newsy PC

Gracze Skyforge stawią czoła potężnemu Tol-Monterowi – najwyższemu bogu Oceanidów.

Deweloper Allods Team i wydawca My.com ujawniają dalsze szczegóły na temat Ascension, ogromnego rozszerzenia, które zawita tej jesieni do Skyforge.

Ascension wprowadzi nowe wyzwanie dla zaawansowanych graczy. Tol-Monter, najwyższy z bogów Oceanidów, wysłał swoje statki w stronę Aelionu. Ten rajd jest wyjątkowo wymagający, ponieważ Tol-Monter atakuje z niezwykłą siłą, stopniowo niszcząc arenę, na której toczy się walka.

Nie tylko najsilniejsi nieśmiertelni mogą brać udział w wyścigu z czasem, walcząc przeciwko temu potężnemu Awatarowi. Najnowszy rajd dostępny jest na dwóch poziomach trudności: łatwiejszym dla wszystkich, posiadających boską formę, oraz trudniejszy, który będzie nie lada wyzwaniem nawet dla najlepszych graczy Skyforge.

Aktualizacje i ulepszenia, które zostaną dodane do Skyforge obejmują:

– Nową kampanię postępu w grze (Progression Campaign): Znaczna zmiana w systemie postępów w grze nastąpi wraz z dodaniem Regions Map – rozbudowanej kampanii, w której gracze mogą odblokować dostęp do nowych przygód, klas i symboli. Każde oznaczenie na mapie jest wejściem do nowej przygody lub misji, które ulepszą statystyki gracza i są nową perspektywą w interakcji pomiędzy bohaterem a światem wokół niego.
– Rozbudowane mechaniki walki: Potyczki w Skyforge będą jeszcze ciekawsze dzięki rozszerzeniu systemu walki. Przy pomocy funkcji sprintu będzie można uniknąć ataków wroga oraz zabrać ze sobą broń, a nawet części ciał pokonanych potworów.
– Nowy system polityczny: Nieśmiertelni będą mogli wybierać oraz sami kandydować do Rady Bogów (Council of Gods), której członkowie otrzymają na pewien czas władzę nad zasobami oraz losem ludzi. Gracze będą mogli wybierać lub zostać wybrani i przejąć władzę.
– Nową klasę – The Outlaw: Charyzmatyczny, odważny i groźny bohater, który z dużą wprawą dzierży dwa pistolety oraz czasem pomaga sobie dynamitem. Lepiej z nim nie zadzierać!


Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie