Skyforge niedługo otrzyma największą aktualizację. Oto szczegóły i zwiastun

Skyforge niedługo otrzyma największą aktualizację. Oto szczegóły i zwiastun
Filmiki z gier Newsy PC

Dodatek Ascension rozszerzy grę o nowe funkcje i usprawni system.

Deweloper Allods Team i wydawca My.com ogłaszają Ascension, największy dodatek do Skyforge.

W oparciu o zbierane przez ponad rok dane graczy i opinie społeczności, Allods Team prowadziło intensywne prace nad ulepszeniem istniejących funkcji oraz wprowadzeniem nowych, aby usprawnić i jeszcze bardziej wzbogacić rozgrywkę w Skyforge.

Wraz z aktualizacją do gry dodane zostaną nowe funkcje walki, urozmaicone opcje rozwoju postaci oraz nowa klasa. Ascension będzie dostępny dla graczy jeszcze tej jesieni.

Aktualizacje i ulepszenia, które zostaną dodane do Skyforge obejmują:

  • Nową kampanię postępu w grze (Progression Campaign): Znaczna zmiana w systemie postępów w grze nastąpi wraz z dodaniem Regions Map – rozbudowanej kampanii, w której gracze mogą odblokować dostęp do nowych przygód, klas i symboli. Każde oznaczenie na mapie jest wejściem do nowej przygody lub misji, które ulepszą statystyki gracza i są nową perspektywą w interakcji pomiędzy bohaterem a światem wokół niego.
  • Rozbudowane mechaniki walki: Potyczki w Skyforge będą jeszcze ciekawsze dzięki rozszerzeniu systemu walki. Przy pomocy funkcji sprintu będzie można uniknąć ataków wroga oraz zabrać ze sobą broń, a nawet części ciał pokonanych potworów.
  • Nowy system polityczny: Nieśmiertelni będą mogli wybierać oraz sami kandydować do Rady Bogów (Council of Gods), której członkowie otrzymają na pewien czas władzę nad zasobami oraz losem ludzi.
  • Nowy rajd dla wszystkich bogów: Nad światem Skyforge zawisło nowe niebezpieczeństwo: Tol-Monter, najwyższy z bogów Oceanidów, wysłał swoje statki w stronę Aelionu. Tol-Monter to awatar niezwykły, dlatego na wszystkich, którzy zdecydują się z nim powalczyć, czekają nie lada wyzwania. Każdy, kto otrzyma nieśmiertelną postać, ma szansę walczyć przeciwko temu wielkiemu bóstwu.
  • Nową klasę – The Outlaw: Charyzmatyczny, odważny i groźny bohater, który z dużą wprawą dzierży dwa pistolety oraz czasem pomaga sobie dynamitem. Lepiej z nim nie zadzierać!

Zapraszamy na zwiastun dodatku:

Boskie specjalizacje w Skyforge

Gracze odkryją, że osiągnięcie boskiej formy (Divine Form) i stanie się czymś więcej, niż tylko nieśmiertelnym, wcale nie jest końcem ich drogi w grze.

Głęboko w zakamarkach Divine Atlas, części menu rozwoju postaci w Skyforge, kryją się Divine Specializations. Są to unikatowe rozszerzenia umiejętności graczy, które zwiększają ich potęgę na różne sposoby, poczynając od walki, aż po zarządzanie ich zakonem i wyznawcami. Aczkolwiek tak wspaniałe nagrody można zdobyć jedynie poprzez pokonanie awatarów armii najeźdźców, co można osiągnąć wcielając się w potężnych bogów.

Chcecie dowiedzieć się więcej o wymienionych specjalizacjach? Zerknijcie na materiał poniżej.

Boskie specjalizacje w Skyforge:

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie