bohaterowie filmu Diuna, który po krótkiej przerwie powraca do kin IMAX

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Wielki powrót – Diuna znów w kinach IMAX

Do kin powraca Diuna w formacie 3D IMAX. Taką wersję filmu obejrzycie w najbliższym czasie z wybranych kinach w Polsce.

Oparta na powieści Franka Herberta Diuna od jakiegoś czasu nie była dostępna w kinach IMAX. Obecnie jednak powraca do nich najprawdopodobniej ze względu na usunięcie filmu z amerykańskiej platformy HBO Max. Skorzystają na tym osoby, które jeszcze nie widziały filmu – dzięki takiemu zabiegowi mogą bowiem obejrzeć go w najlepszej możliwej wersji.

Diuna cieszy się obecnie ogromną popularnością. Odzew fanów jest na tyle duży, że potwierdzono już powstanie drugiej części filmu. W aktualnie wyświetlanej odsłonie występują m.in.: Timothée Chalamet, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Zendaya, Jason Momoa, a także Javier Bardem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%