Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes powtórzy sukces pierwszej części?

Poprzednia odsłona sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy. 

Kolejna część gry zręcznościowej kierowana przede wszystkim do najmłodszych graczy jeszcze w tym roku trafi na rynek. Premiera została zapowiedziana na wrzesień, a docelowymi platformami są: PC, PS4, PS3, Xboks One, Xboks 360Wii U oraz IOS. Pozycja będzie opierała się na podobnych założeniach jak wcześniejsza część. Dysponując stacją dokującą i zakupując specjalnie figurki bohaterów, możemy przenieść postacie na ekran telewizora/monitora.

Pakiet startowy pozwoli nam wcielić się w Iron Mana, Thora i Czarną Wdowę a przedstawiona historia tyczyć się będzie przygód Avengersów. Rzecz jasna twórcy planują wydanie znacznie większej ilości zabawek, umożliwiających wejście w role arcyłotrów i herosów. Wspomina się chociażby o Spider-Manie, Hulku, Lokim czy Kapitanie Ameryce.


Deweloperzy zapewniają, że warstwa fabularna nie będzie jedynie pretekstem służącym eksterminowaniu kolejnych rzesz przeciwników. Fabuła ma być interesująca, a pracujący nad nią Brian Michael Bendis, jest światowej sławy komiksowym scenarzystą, który został nagrodzony wieloma wyróżnieniami.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet