Jeszcze większe MCU. Dwa nowe tytuły z Avengers, będzie też kolejny Kapitan Ameryka

Avengers otrzymają dwa nowe filmy. Będzie też kolejny Kapitan Ameryka
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Podczas minionego San Diego Comic-Con ujawniono, iż Avengers powrócą w kolejnych filmach. Plany Marvela są zresztą dość ambitne.

Choć od ostatniego filmu poświęconego Avengersom minęły trzy lata, a z oryginalnej ekipy przy życiu pozostał już tylko Thor, MCU szykuje kolejne produkcje z popularną grupą superbohaterów. Liczba mnoga jest tu całkowicie zamierzona – MCU wzbogaci się o dwa filmy z Avengersami. Do wiadomości podano już ich podtytuły, wiemy zatem, że możemy szykować się na The Kang Dynasty oraz Secret Wars. Oba mają zadebiutować w kinach w 2025 roku, co dość znacząco wydłuża aktualne plany rozwoju uniwersum Marvela.

Pierwszy z tytułów zdradza pewne poszlaki na temat tego, czego możemy się spodziewać po filmie. The Kang Dynasty to seria komiksów z 2000 roku, w których Kang Zdobywca trafia do współczesności i przejmuje władzę nad światem. Wiadomo już, że złoczyńca będzie miał większą rolę niż tylko w tym jednym filmie; już teraz określa się go jako „nowego Thanosa”, zatem rzeczywiście będzie realnym zagrożeniem dla superbohaterów.

Kolejnym zapowiedzianym tytułem został Captain America: New World Order. Na tę produkcję zaczekamy nieco krócej, bo „zaledwie” do 3 maja 2024 roku. Tym razem w tytułowego bohatera wcieli się Anthony Mackie, czyli dotychczasowy Falcon. W Avengers: Koniec gry przejął jednak tarczę-atrybut Kapitana, dzięki czemu oficjalnie stał się następcą Steve’a Rogersa.

Premierę Avengers: The Kang Dynasty zaplanowano na 2 maja 2025, zaś Secret Wars – na 7 listopada tego samego roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie