Fani Diablo III dostają niezły argument, by odpalić grę 9 listopada

Fani Diablo III dostają niezły argument, by odpalić grę 9 listopada
Newsy PC PS4 XOne

Jeśli nadal katujecie Diablo III, mamy dla Was dwie ciekawe informacje. Po pierwsze, wydarzenie podwójnych goblinów skarbników rozpocznie się 6 listopada o 17:00 czasu polskiego i zakończy w czwartek, 9 listopada o 17:00 czasu polskiego.

Cóż to takiego? Każdemu napotkanemu goblinowi skarbnikowi będzie towarzyszył kumpel z torbami pełnymi Waszych ulubionych dobroci i skarbów. Blizzard zaznacza, że podwojenie nie wpływa na liczbę goblinów przyzywanych przez Kapliczkę Bandytów, pojawiających się w „Szczelinach” goblinów i w Krainie Chciwości.

7 premier na nowy tydzień. Hardcorowy symulator, powrót Call of Duty i Battle Royale na Nintendo

Trzy dni później o tej samej godzinie (9 listopada o 17:00) rozpocznie się natomiast sezon 12 w Diablo III. Na oficjalnej stronie dewelopera przedstawiono pierwsze szczegóły:

Nowe elementy ozdobne

Zgodnie z tradycją, także w sezonie 12 zostaną wprowadzone nowe nagrody w postaci elementów ozdobnych, które będzie można zdobyć w ramach postępów sezonowych.

Oprócz napierśnika i rękawic z wyjątkowego zestawu Zdobywcy dostępne będą nowe ramki portretów oparte na motywie Królestwa Niebios. Kolekcjonerzy ozdobnych skrzydeł również powinni być zadowoleni z pojawienia się nowych skrzydeł Fiacla-Gear, które przydadzą waszym bohaterom anielskiego wyglądu.

Sezon 12 w Diablo III

Nagrody za postępy sezonowe

Jeśli pilnie graliście w kilka poprzednich sezonów i w każdym osiągnęliście tytuł Zdobywcy, zgromadziliście kilka dodatkowych zakładek skrytki. Gracze, którzy nie zdobyli jeszcze łącznie czterech zakładek skrytki w ramach postępów sezonowych, nadal mogą odblokować kolejną, wykonując następujące zadania w ramach tytułu Zdobywcy:

 • Ukończcie Szczelinę Nefalemów w czasie krótszym niż 5 minut na poziomie trudności Udręka XIII;
 • Ukończcie 60 poziom Głębokiej Szczeliny w grze solo;
 • Zabijcie Chciwość na poziomie trudności Udręka XIII;
 • Zabijcie Pajęczą Królową w czasie krótszym niż 15 sek. na poziomie trudności Udręka XIII;
 • Przekujcie przedmiot legendarny lub z zestawu;
 • Wzmocnijcie przedmiot starożytny za pomocą legendarnego klejnotu o randze 50 lub wyższej;
 • Ulepszcie trzy legendarne klejnoty do rangi 55 lub wyższej;
 • Dokonajcie dwóch podbojów.

Podboje sezonowe

Skoro już o podbojach mowa… tutaj również czekają nas zmiany! Ci, którzy lubią mordować potwory w zawrotnym tempie, bez wątpienia docenią powrót Bosskiego polowania oraz Klasy światowej. Jeśli lubicie ulepszać legendarne klejnoty, powracają Dbam o swoje klejnoty oraz Nie mogę przestać!. Jeśli chcecie maksymalizować liczbę zabitych potworów przy Przeklętych skrzyniach, to powinny się wam spodobać Klątwy!oraz Wielka koniunkcja. Tym, którzy lubią sprawdzić, jak daleko można zajść bez przedmiotów z zestawów, na pewno spodoba się Euforia oraz Nadczłowiek. A jeżeli nie możecie się wprost doczekać, by udowodnić, że do mistrzostwa opanowaliście różnorakie zestawy klasowe, czekają na was powracające Wieki wojen i Dynastia.

Sezon 12 w Diablo III

Dar Haedriga

Na koniec, tak jak poprzednio, za ukończenie pewnych rozdziałów w postępach sezonowych otrzymacie nowiutki zestaw klasowy dzięki Darom Haedriga. Lista dostępnych zestawów znajduje się poniżej. Jeśli nie graliście wcześniej w trybie sezonowym, zaraz wszystko wyjaśnimy:

Po ukończeniu rozdziałów II, III i IV w postępach sezonowych otrzymacie trzy Dary Haedriga. Każdy Dar zwiera kilka elementów któregoś z waszych zestawów klasowych. Można w sezonie w trybie zwykłym i hardkorowym odblokować w ten sposób łącznie tylko jeden zestaw klasowy, więc dobrze to sobie przemyślcie!

Zestaw, do którego otrzymacie elementy, zależy od klasy postaci, którą gracie w momencie otwierania Darów Haedriga. Aby otrzymać pełny zestaw, musicie otworzyć wszystkie trzy Dary tą samą postacią.

Oto zestawy, które można zdobyć w sezonie 12 dzięki Darom Haedriga:

 • Barbarzyńca – Zew Nieśmiertelnego Króla
 • Krzyżowiec – Poszukiwaczka Światłości
 • Łowczyni demonów – Pomsta Natalii
 • Mnich – Fortel Uliany
 • Nekromanta – Awatar Trag’Oula
 • Szaman – Duch Arachyra
 • Czarownica – Wielkie Arkana Vyra
Sezon 12 w Diablo III

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie