7 premier na nowy tydzień. Hardcorowy symulator, powrót Call of Duty i Battle Royale na Nintendo

7 premier na nowy tydzień. Hardcorowy symulator, powrót Call of Duty i Battle Royale na Nintendo
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Ostatnie miesiące roku tradycyjnie obfitują w wysyp nowych gier i w tym tygodniu kontynuujemy dobrą passę na rynku wydawniczym. Poniżej znajdziecie najciekawsze tytuły, które pojawią się na komputerach oraz konsolach w dniach 30 października – 5 listopada.

Wielu graczy oczekuje nowego Call of Duty, lecz we wspomnianym okresie pojawią się również inne, mniej medialne produkcje, które powinny znaleźć swoich fanów.

Skoro jednak wspomnieliśmy już o CoD, zaczynamy zestawienie premier od…

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII przenosi serię z powrotem do korzeni, największej wojny w historii i świata w obliczu jarzma tyranii. Gracze wezmą udział w realistycznej, pełnej akcji kampanii która poprowadzi ich przez przerażający Europejski teatr wojny. Razem z alianckimi wojskami Wielkiej Brytanii, Francuskiego Ruchu Oporu, przemierzając plaże Normandii, walcząc o wolność Paryża aż do samych Niemiec, oddział musi stać ramię w ramię pomimo różnic charakteru, aby osiągnąć zwycięstwo. Kampania dla jednego gracza przyniesie nieupiększony autentyzm oraz intensywność walk na frontach II wojny światowej, oddając honory niezapomnianemu bohaterstwu tym, którzy rzeczywiście walczyli podczas tego konfliktu.

Multiplayer Call of Duty: WWII to powrót do korzeni serii i systemu walki, który zdefiniował markę, z dynamicznymi potyczkami oraz ikonicznym arsenałem broni i wyposażenia. Ostatni tryb, Nazi Zombies, to nowy, przerażający scenariusz kooperacyjny, przedstawiający straszną historię, mroczną i zawikłaną, która wiąże się z uwolnieniem armii nieumarłych.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 3 października
  • Producent: Sledgehammer Games
  • Wydawca w Polsce: CDP

Po wojnie czas na relaks. Na drugiej stronie doskonały sposób na odpoczynek.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie