Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Free Play Days – darmowy weekend z Diablo III i dwiema innymi grami

Rusza kolejna edycja Xbox Free Play Days. Tym razem za darmo zagramy w Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, Madden NFL 21 i Rugby 20.

Już w ten weekend abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję zupełnie za darmo sprawdzić trzy gry. Gwiazdą zestawienia jest Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition, a dołączą do niego Madden NFL 21 i Rugby 20. Przy okazji pierwsza i trzecia z omawianych produkcji doczekały się zniżek, gdyby gracze po zapoznaniu się z wybraną z gier zdecydowali się na zakup.

Oferta dostępna jest w tym miejscuPromocja potrwa do 13 września.

 

Jeśli szukacie dobrej gry do kanapowej kooperacji, to Diablo III w wersji na konsole sprawdza się w tej roli idealnie. Angażująca i rozbudowana rozgrywka idzie tutaj w parze z zaskakująco dobrym sterowaniem na kontrolerze. Schemat zabawy nie powinien być zbyt skomplikowany nawet dla niedzielnego gracza.

Pozostałymi grami dostępnymi z okazji Xbox Free Play Days powinni zainteresować się miłośnicy rugby i futbolu amerykańskiego. Choć Madden NFL 21 i Rugby 20 nie zebrały wysokich ocen, to fani tychże sportów powinni uzyskać z nich trochę frajdy.

 

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się