Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Zestaw Diablo III: Eternal Collection z Nintendo Switch

Ruszyła przedsprzedaż.

Gracze, którzy pragną uczcić przybycie Władcy Grozy na najnowszą platformę w rodzinie Nintendo, mogą już zamówić w przedsprzedaży zestaw Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch. Zestaw obejmuje inspirowaną motywami z gry Diablo III konsolę Nintendo Switch ze stacją dokującą, a także etui podróżne ozdobione motywami z Diablo III oraz kod umożliwiający pobranie gry Diablo III Eternal Collection.

Diablo III: Eternal Collection obejmuje pełną, podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Reaper of Souls oraz pakietem Przebudzenie Nekromantów. Ponadto fani, którzy wybiorą wersję na Nintendo Switch, otrzymają gadżety cyfrowe dostępne wyłącznie dla konsoli Nintendo. Dodatkowe elementy ozdobne w grze to między innymi różnorodne przedmioty inspirowane sagą The Legend of Zelda, w tym zestaw pancerza Ganondorfa do transmogryfikacji, stworzenie towarzyszące – Koko, skrzydła Echa Maski oraz złota ramka portretu Trójsiła.

W grze Diablo III: Eternal Collection gracze wcielają się w bohatera należącego do jednej z siedmiu klas postaci: barbarzyńcę, krzyżowca, łowczynię demonów, mnicha, nekromantę, czarownicę lub szamana, aby wyruszyć na spotkanie mrocznej i niezapomnianej przygody, podczas której zgładzą hordy demonów i zdobędą epickie łupy.

Ciesząca się wielkim uznaniem gra została doceniona zarówno przez fanów, jak i krytyków, ze względu na niepowtarzalny styl i dynamiczną rozgrywkę, które doskonale sprawdzają się nie tylko podczas gry przed telewizorem, lecz także w podróży dzięki przenośnej konsoli Nintendo Switch.

Zestaw Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch jest już dostępny w przedsprzedaży w wybranych sklepach. Regularna sprzedaż rusza 2 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%