Diablo III na Nintendo Switch oficjalnie. Najlepsza wersja gry

Diablo III na Nintendo Switch oficjalnie. Najlepsza wersja gry
Filmiki z gier Newsy Switch

Najlepsza wersja hitowej gry Diablo III od Blizzard Entertainment obejmuje całą zawartość, wszystkie dodatki i aktualizacje oraz dodatkowe elementy na wyłączność dla Nintendo Switch.

Od czasu premiery Diablo III sługi piekielne niewyobrażalnie urosły w siłę, ale na szczęście dla Królestwa Niebios przybywają posiłki. Jeszcze w tym roku, posiadacze Nintendo Switch z całego świata dołączą do walki w Diablo III Eternal Collection i wykorzystają moc swojej przenośnej konsoli, aby zabijać demony i gromadzić wspaniałe łupy w dowolnym miejscu i czasie.

Diablo III Eternal Collection – zawartość na Nintendo Switch

Eternal Collection to najlepsza wersja wielokrotnie nagradzanej fabularnej gry akcji. Obejmuje całą zawartość Diablo III, uznany przez krytyków dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów. Dzięki siedmiu potężnym klasom postaci, kampanii składającej się z pięciu aktów osadzonej w bogatym fabularnie i najechanym przez demony świecie Sanktuarium oraz zapewniającemu niekończącą się rozgrywkę trybowi przygodowemu Eternal Collection to idealny zestaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z serią.

Eternal Collection na Nintendo Switch wykorzystuje uniwersalność konsoli i zapewnianą przez nią swobodę. Bez względu na to, czy gracze korzystają z Joy-Cona, czy z Pro Controllera, będą mieli do dyspozycji wiele niesamowitych mocy, dzięki intuicyjnemu sterowaniu o ultraszybkim czasie reakcji, które zostało stworzone specjalnie dla Nintendo Switch. Zgodnie z duchem serii Diablo, gracze będą mieli również wiele możliwości, jeśli chodzi o oczyszczanie Sanktuarium – aż do czterech osób może współpracować w wielkich krucjatach wieloosobowych, niezależnie od tego, czy dzielą ekran za pomocą jednej konsoli Nintendo Switch, łączą swoje systemy bezprzewodowo, czy grają za pośrednictwem usługi Nintendo Switch Online.

Eternal Collection to najlepsza wersja Diablo III i cieszymy się, że możemy współpracować z Nintendo, aby jeszcze w tym roku udostępnić ją posiadaczom Nintendo Switch na całym świecie – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment.

Diablo III to najszybciej sprzedająca się gra PC wszech czasów (na podstawie wewnętrznych danych spółki oraz raportów od kluczowych dystrybutorów). Dodatek Reaper of Souls wprowadził nową postać potężnego krzyżowca, niekończący się tryb przygodowy oraz wiele innych funkcji uprzyjemniających rozgrywkę takich jak losowe, pełne łupów szczeliny nefalemów. W 2017 ukazał się pakiet Przebudzenie Nekromantów, w którym powróciła ulubiona klasa postaci znana z Diablo II, czyli nekromanta władający pierwotnymi mocami krwi i kości. Diablo III: Eternal Collection na Nintendo Switch obejmuje całą powyższą zawartość oraz elementy na wyłączność dla tej konsoli takie jak ozdobny zestaw pancerza Legenda o Ganondorfie, inspirowany legendarnym złoczyńcą z serii gier The Legend of Zelda.

Diablo III: Eternal Collection pojawi się na Nintendo Switch w tym roku w sklepach na całym świecie oraz w Nintendo eShop. Gracze z Ameryki Północnej i Europy będą mogli zagrać w Diablo III Eternal Collection już w sierpniu podczas targów gamescom w Kolonii, Fan Expo w Toronto oraz PAX West w Seattle.

Źródło: Materiał producenta

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie