Twórcy Dead Space Remake mają dla fanów niezwykle pozytywne wieści

Dead Space Remake
Newsy PC PS5 Xbox Series

EA Motive pochwaliło się, że wielce oczekiwane Dead Space Remake w końcu zadebiutuje w terminie. Gra zyskała “złoty status”, co oznacza, że już została ukończona.

The Callisto Protocol może już zaczynać się bać. Król horrorów science-fiction powraca i to już 27 stycznia 2023 roku! Oznacza to, że do dnia debiutu pozostało nieco ponad miesiąc. Na szczęście nie musimy już przejmować się możliwymi obsunięciami.

Dead Space Remake ozłocone

Studio Motive przekazało na Twitterze, że ich wyczekiwana produkcja ukaże się w terminie. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy nie mają już więcej pracy. Będą teraz musieli zająć się ostatnimi szlifami i aktualizacją na premierę. Oczywiście mam przy tym nadzieję, że nie powtórzy się tragiczny start The Callisto Protocol na PC.

Znów jesteśmy razem. Cały zespół Motive jest podekscytowany, mogąc ogłosić, że Dead Space zyskał “złoto”! Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wspierali nas do tej pory. Do zobaczenia 27 stycznia!

– czytamy w komunikacie twórców

DS to jedna z najważniejszych gamingowych marek horrorów. Fani najbardziej uwielbiają pierwszą część serii, choć osobiście skłaniam się nieco bardziej ku “dwójce”. Co ciekawe, jest szansa, że przy pomyślnym odbiorze remake’u pierwszej części, prędzej czy później dostaniemy resztę tej historii. Zapowiada się na fantastyczną zabawę, ale to wszystko, co do tej pory można było wyciągnąć z wybitnie dobrze wyglądających fragmentów rozgrywki.

Niedawno Motive pochwaliło się ofertą na pre-ordery gry. Otóż zainteresowani pozycją, mogą liczyć na darmowy tytuł do odebrania. Fani marki go pewnie znają, ale nowi gracze z pewnością powinni w niego zagrać – mowa bowiem o Dead Space 2.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie