Kupując Dead Space Remake w przedsprzedaży dostaniemy świetną grę za darmo

Dead Space Remake w świetnej ofercie. Dodatkowa gra gratis
Newsy PC

Jeżeli czekacie na Dead Space Remake, być może właśnie macie najlepszy moment na zakup gry. Kupno jej na Steam gwarantuje otrzymanie dodatkowej pozycji za darmo.

Electronic Arts poinformowało na Twitterze o bardziej fajnej ofercie dla graczy, którzy zamierzają kupić Dead Space Remake. Oczywiście każdy pamięta o zasadzie #nopreorders, ale mimo wszystko ci, którzy nie mogą doczekać się premiery, otrzymają dodatkową grę. Trzeba tylko zakupić tytuł w przedsprzedaży na Steam.

Dead Space Remake z gratisem dla fanów marki

Oferowany gratis jest świetną grą, bo chodzi o Dead Space 2. Być może będzie to niepopularna opinia, ale osobiście nieco wyżej cenię “dwójkę” od oryginału. Z różnych względów produkcja ta spodobała mi się bardziej, ale to jednak pierwsza część jest dziś uznawana za legendę kosmicznego survival horroru. I wcale się temu nie dziwię.

Z drugiej jednak strony to mała atrakcja dla fanów serii, bo ci najpewniej nie tylko DS2 mają, ale zapewne i ograli ten tytuł już wielokrotnie. Gra tak naprawdę nie zestarzała się jakoś bardzo, więc każda okazja jest dobra, aby do niej powrócić. Choć na wyprzedażach pozycja kosztuje grosze, miło jest otrzymać ją i tak w ramach gratisu.

Dead Space Remake zadebiutuje już niebawem, bo 27 stycznia 2023 roku. Niedawno otrzymaliśmy bardzo ciekawe porównanie, które jawnie pokazuje, że gra zyskała sporo i to nie tylko w kwestii grafiki. Swoją drogą – istnieje duża szansa, że jeżeli DS sprzeda się tak, jak oczekuje tego EA, być może otrzymamy również remake drugiej części. Jak dla mnie bomba!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie