Darmowy shooter od Cryteka posiada niezły klimacik

Tym razem deweloper udostępnił porządny materiał.

Podczas targów E3 2017 Crytek pokazał, jak Hunt: Showdown wygląda w akcji. Gameplay mogli obejrzeć tylko wybrańcy za zamkniętymi drzwiami i choć w zeszłym tygodniu materiał został opublikowany na YouTube, to z komentarzem dewelopera – co oczywiście też jest wartością dodaną – i całkowicie wyciszonym dźwiękiem walki.

Teraz możemy poczuć pełnię klimatu, jakiego doznamy odpalając Hunt: Showdown, ponieważ Crytek wypuścił w świat ten sam materiał, lecz bez zagłuszającego jatkę gadania. Wystrzały ze strzelby, dźwięki nocy, kroki przeciwników i przerażające odgłosy ich konania – teraz wszystko wpadnie w Wasze uszy!

Przypominamy, że Hunt: Showdown to kooperacyjna gra akcji powstająca na komputery PC, oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Podczas rozgrywki na mapie znajdą się drużyny złożone z czterech graczy każda. Celem zespołów będzie odpieranie ataku sił demonicznych i pokonanie finałowego bossa. Każdy team będzie walczył na własną rękę i przy okazji rywalizował między sobą. Tutaj tylko jedna ekipa może wygrać i nawet, jeśli nasz zespół jako pierwszy ukatrupi bossa, konkurencja może się na nas zaczaić i odebrać trofeum, zwyciężając tym samym mecz.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: