Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa strzelanka Battle Royale dziś ma oficjalną premierę na PlayStation 4

Daybreak Games ogłosiło, że H1Z1: Battle Royale opuścił fazę otwartej bety i debiutuje dzisiaj oficjalnie jako gra free-to-play na PlayStation 4.

Cała ekipa Daybreak Games jest podekscytowana niezwykle pozytywną reakcją na debiut H1Z1 na PS4 – powiedział TerrenceYee, producent H1Z1. – Dziesięć milionów graczy podczas pierwszego miesiąca otwartej bety to dla nas niesamowity start i cały nasz zespół deweloperów pracował niestrudzenie, by wykorzystać ten szybki sukces. Ciężko ująć, jak bardzo cieszymy się z faktu, że dziś ma miejsce oficjalna premiera H1Z1 na PS4 – naszej w pełni ukształtowanej wizji gry z gatunku battleroyale na konsole.

Aktualizacja w dniu oficjalnej premiery H1Z1 na PlayStation 4 zawiera:

  • Battle Pass sezonu 1:Gracze na PS4 mogą od teraz odblokować aż do 30 poziomów nagród w trzech różnych ścieżkach nagradzania (darmowa, premium oraz PS Plus). Battle Pass premium dla sezonu 1 można zakupić za kwotę 5,49 euro, a wszyscy członkowie PS Plus automatycznie zyskują dedykowaną im ścieżkę,
  • Dwie nowe bronie:Wybuchowa wyrzutnia RPG jest dostępna w złotych zrzutach wyposażenia i służy przede wszystkim do niszczenia pojazdów. Zabójczy karabin snajperski SOCOM można znaleźć w fioletowych zrzutach wyposażenia i oferuje on nową, taktyczną opcję wymiany ognia na dalekim zasięgu,
  • Nowy pojazd:ARV mieści w sobie pełną, pięcioosobową drużynę, ma też właz na górze pojazdu, z którego można prowadzić ogień – co czyni je najlepszą opcją w rozgrywce zespołowej,
  • Nowe pakiety premierowe: Gracze zyskują maksymalne możliwości modyfikowania wyglądu swojej postaci z nowymi pakietami Viper Starter Bundle (4,99€) lub Hardline Deluxe Bundle, który zawiera Battle Pass Premium (34,99€). Oba pakiety są dostępne na PlayStation Store ze specjalną zniżką na premierę aż do 4 września.

Od początku otwartej bety H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4 było regularnie aktualizowane, a do gry wprowadzono ulepszenia sugerowane przez społeczność, takie jak dodanie podniesienia sojusznika, flary sygnalizujące, granaty EMP, wydarzenia trybu Arcade, nowe schematy oświetlenia, dodatkowe optymalizacje balansu i ulepszenia działania broni, ulepszenia ruchu, modyfikację czasu zacieśniania się kręgu gazu, a także inne poprawki w mechanizmach rozgrywki. H1Z1 jest zbudowane od podstaw dla fanów konsolowych strzelanin, dlatego zawiera dostosowany do specyfiki platformy interfejs oraz zarządzanie ekwipunkiem, a także zaprojektowany od nowa system sterowania, podkreślający charakterystyczną dla H1Z1 szybką, pełną akcji rozgrywkę w stylu battleroyale.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%