Symphonia - grafika przedstawiająca bohatera gry, który macha smyczkiem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Symphonia do odebrania za darmo. Gra, która zadziała nawet na wieloletnim sprzęcie

Każdy chyba lubi dostawać darmowe gry, prawda? GOG Galaxy przez najbliższe dni rozdaje platformówkę Symphonia. Uwaga, jest to oferta limitowana czasowo, dlatego radzimy się pospieszyć.

Na przypisanie do swoich bibliotek macie czas do 19 lipca, do godziny 15:00. Bez wątpienia warto, ponieważ Symphonia to stosunkowo nie tak stara platformówka 2D, w której pokierujemy skrzypaczką pragnącą wbić się na wyżyny kariery muzycznej. Poniżej możecie zobaczyć trailer produkcji:

Bez wątpienia twórcy gry mieli swój własny, nietypowy pomysł na ten tytuł. Jak możemy przeczytać na stronie karty produktu:

Wciel się w skrzypaczkę i obudź gigantyczny, opuszczony świat w tej niezwykle poetyckiej platformówce! Używając skrzypiec i smyczka, poruszaj się w kierunku jądra królestwa, aby zrozumieć swoją rolę w tym wszechświecie i zagrać najlepszy koncert!

– fragment opisu Symphonia na GOG Galaxy

Grę Symphonia możecie odebrać, przechodząc pod ten link.

Warto tez wspomnieć, że omawiana w newsie produkcja należy do takich, które uruchomią się na starszym lub po prostu słabszym sprzęcie. Poniżej możecie zobaczyć minimalne wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10
  • Procesor: Intel lub AMD Dual Core at 2 GHz albo lepszy
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: Intel Graphics 4400 lub lepsza
  • Dysk: 1,1 GB wolnego miejsca

Jeżeli Waszym obiektem poszukiwań często są darmowe gry, zachęcamy do zaglądania do naszego działu promocji. Aktywnie działamy tam, aby informować Was na bieżąco na temat najlepszych growych okazji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się