Shadow Tactics: Blades of the Shogun do odebrania za darmo. Nie zostało sporo czasu

Shadow Tactics Blades of the Shogun - samuraj
PC

Spieszcie się na platformę GOG Galaxy, aby przypisać do swoich kont za darmo grę Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Jest to oferta limitowana czasowo, dlatego warto się pospieszyć.

Aby odebrać wymienioną grę, przejdźcie przez poniższy link, zalogujcie się na swój profil, a następnie wybierzcie spory zielony przycisk z podpisem Zdobądź za darmo. Uwaga, ta okazja jest ważna jedynie do 15 grudnia, do godziny 15:00. Polecamy przygarnąć prezent od razu, aby później przypadkiem nie zapomnieć o tym. Każdemu przecież może się to zdarzyć, prawda?

Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo na GOG Galaxy

Zobaczcie klimatyczny zwiastun produkcji, aby lepiej się z nią zapoznać. To strategia czasu rzeczywistego, która zadebiutowała w 2016 roku. Przenieście się do 1615 roku, do Japonii, czyli wczesnej Epiki Edo. Waszym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich wrogów, którzy mogą zagrozić odbudowaniu pokoju w Waszym kraju. Do dyspozycji twórcy oddali 5-osobowoy zespół specjalnych zabójców, którymi należy w odpowiedni sposób pokierować, aby osiągnąć zwycięstwo.

Gry za darmo to coś, co kochają gracze. Tak się składa, że często o nich informujemy za pośrednictwem Działu Promocji. To codzienna dawka najlepszych ofert na produkty z działu gaming i nie tylko. Niejeden raz już widzieliśmy podziękowania z Waszej strony za pomoc przy zakupie np. PS5 dzięki odnalezieniu oferty na łamach naszej strony. To dobry sposób, aby zawsze być na bieżąco z najlepszymi promkami i tym samym zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie