Darmowe granie w World War 3. Klucze już rozsyłane, nadal można się zapisywać

Darmowe granie w World War 3. Klucze już rozsyłane, nadal można się zapisywać
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli zapisaliście się na sprawdzanie polskiego shootera World War 3, warto zerknąć na maila. Pierwsza fala kluczy ruszyła w świat. Jednocześnie przypominamy, że zapisy na wciąż są możliwe.

Studio The Farm 51 szykuje się do uruchomienia serwerów testowych World War 3. W najnowszym wpisie na Facebooku deweloper informuje, że jeśli zapisaliście się na testy, powinniście sprawdzić maila, gdzie być może już czeka na Was klucz Steam na betę, harmonogram i loginy do zamkniętego forum.

Jeśli się Wam nie poszczęściło, spokojna głowa. Nie martw się, to dopiero pierwsza fala testów i będziemy zwiększać liczbę uczestników co tydzień – podkreśla polski deweloper.

Pamiętajcie, że każdy może jeszcze spróbować szczęścia – na testy World War 3 zapiszecie się w tym miejscu.

Testy World War 3 będą zamknięte i jeśli się na nie dostaniecie, nie będziecie mogli dzielić się w sieci screenami i filmikami z gry. Materiały będzie można publikować jedynie na zamkniętym dla testerów forum.

Osoby do testów zostaną wybrane losowo z puli zarejestrowanych graczy, a dostęp będzie przyznawany falami. Na początku klucze zostaną wysłane małej liczbie graczy, by kolejno wpuszczać ich na serwery w większych ilościach.

Termin testów nie jest jeszcze znany. Studio The Farm 51 informuje jedynie, że zostanie on podany wybrańcom mailowo, zatem pamiętajcie, by dwa razy sprawdzić poprawność adresu podczas zapisywania się na listę oczekujących.

World War 3 – Gamescom 2018 – gameplay

Studio The Farm 51 przedstawiło z okazji Gamescom 2018 trwający ponad dwie minuty i dynamicznie zmontowany trailer gameplay z World War 3. Nie ma to jednak, jak zobaczyć dłuższy kawałek meczyku, gdzie można prześledzić działanie broni, zobaczyć jazdę czołgiem i kilka zgonów. To wszystko oferuje poniższy materiał opublikowany na YouTube’owym kanale LevelCapGaming.

Udostępniony gameplay pozwala spojrzeć na mapę pogrążoną w mroku podczas deszczowej pogody. Dajcie znać, jak oceniacie polskiego FPS-a i czy dajecie mu dużą szansę na sukces!

W strzelance World War 3 znajdziemy tryb Warzone (połączenie bitew piechoty, pojazdów opancerzonych i nowoczesnych dronów) oraz Recon (świeże podejście do trybu battle royale).

Warzone to dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi. Nastawiony na taktykę Recon umożliwia natomiast graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia (HVT – High Value Target).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie